pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Jak zarabiać w młodym wieku

Autor książki:

Eryk Zawisza

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Instytut Carla Mengera
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 84 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788364599866
ISBN: 978-83-6459-986-6
Data: 2022-06-21
33.26  39.99  6.73 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis książki:

Eryk Zawisza, autor książki pt. Jak zarabiać w młodym wieku jest nastolatkiem. Postanowił podzielić się własnymi doświadczeniami z pracy i zarabiania pieniędzy. Bo w tym, że za pracę otrzymujemy pieniądze, nie ma nic złego. Przeciwnie: zarobek jest nagrodą płaconą nam przez innych ludzi za to, że im w czymś pomogliśmy, że ich nakarmiliśmy, sprawiliśmy im radość czy pomogliśmy przezwyciężyć chwilową słabość. Im więcej tej radości, im bardziej okażemy się pomocni - tym więcej nam zapłacą.

- Patrzę na rówieśników którzy dobrze się bawią, wydają się być szczęśliwi, chodzą na imprezy, cieszą się życiem, śmiejąc mi się w twarz i mówiąc: ależ z ciebie pracuś! Wyśmiewają moje plany. Czasami mam wątpliwości: może to oni mają rację Może powinienem postępować jak oni: bawić się i korzystać z życia Szybko mi jednak te myśli przechodzą: nie potrafiłbym już tak żyć! Ja przecież też korzystam z życia! Ciągle robię coś produktywnego; nie potrafię gadać na jałowe tematy, z których nic nie wynika. Zrozumiałem już, że chcąc osiągnąć w życiu coś znaczącego, nie mam alternatywy: muszę osiągać coś ważnego!
Czuję, że nadchodzący świat będzie nagradzał tych, którzy się starają i chcą być czempionami Warto dziś być czempionem!
Książką tą rozpoczynamy nową serię z cyklu Biznes dla Nastolatków.

Po serii Akademia Młodych Milionerów dla najmłodszych przyszedł czas na praktyczne porady biznesowe dla młodzieży.

Jeśli nie możecie się doczekać, aż Eryk Wam opowie, "jak zarabiać w młodym wieku", weźcie głęboki oddech i czytajcie!

Książka "Jak zarabiać w młodym wieku" - Eryk Zawisza - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Fundacja Instytut Carla Mengera. Książka posiada 84 stron i została wydana w 2022 r. Cena 33.26 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]