pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak rozwinąć naturalną intuicję. Poznaj swoje nadprzyrodzone zdolności

Autor książki:

Sherrie Dillard

Dane szczegółowe:
Wydawca: Studio Astropsychologii
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 145x205 mm
EAN: 9788373776142
ISBN: 978-83-7377-614-2
Data: 2013-10-30
26.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Często słyszymy i mówimy o intuicji. Czym jednak tak naprawdę ona jest Czy wszyscy ją posiadamy A jeśli tak, czy możemy z niej świadomie korzystać Odpowiedzi udziela medium z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Jej niezwykły dar doceniają nie tylko uczniowie i klienci, ale nawet przedstawiciele Policji, którym Autorka często pomaga w śledztwach dotyczących osób zaginionych bądź morderstw.

W publikacji zapisane zostały historie z praktyki Sherrie Dillard, które pomagają zobrazować niezwykłą moc intuicji i jej więź z duchowym światem. Jak udowadnia, większość z nas posiada potencjał niezbędny do stania się medium. Jeśli emocje innych wpływają na Ciebie, czujesz związek z naturą lub inne osoby chętnie Ci się zwierzają, jest to oznaką tego właśnie potencjału.

Autorka ujawnia cztery podstawowe typy intuicji. Dzięki niej poznasz korzyści, potencjalne niebezpieczeństwa oraz cechy osobowości związane z posiadaniem każdego z nich. Dowiesz się, czym jest intuicja emocjonalna, fizyczna, duchowa oraz mentalna. Sherrie Dillard prezentuje również prosty test, dzięki któremu z łatwością określisz, jaki rodzaj intuicji posiadasz.

Dowiesz się, w jaki sposób możesz rozwijać swoje zdolności poprzez medytacje i ćwiczenia. Uzyskasz również umiejętności niezbędne do otoczenia siebie i swoich najbliższych ochroną mentalną. Ponadto Autorka podpowiada, jak rozpoznać przewodników duchowych, którzy będą Cię wspierali na ścieżce samorozwoju oraz wyjaśnia, czym są mistyczne dary i jak możesz ich doświadczyć.

Wykorzystaj swoje nadprzyrodzone zdolności!

Książka "Jak rozwinąć naturalną intuicję. Poznaj swoje nadprzyrodzone zdolności" - Sherrie Dillard - oprawa miękka - Wydawnictwo Studio Astropsychologii. Książka posiada 264 stron i została wydana w 2013 r. Cena 26.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.