pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jak pokochać freaka. Jak pokochać freaka
Tytuł książki:

Jak pokochać freaka. Jak pokochać freaka

Autor książki:

Rebekah Crane

Dane szczegółowe:
Wydawca: Feeria
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 204x143 mm
EAN: 9788372296757
ISBN: 978-83-7229-675-7
Data: 2017-08-02
23.02 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jak pokochać freaka. Jak pokochać freaka - opis książki:

Zander ma 16 lat, maniakalnie wyrywa sobie włosy i marzy o tym, żeby wszyscy zostawili ją w spokoju. Najlepiej czuje się, będąc po prostu nigdzie, czyli wewnątrz swojej głowy. Rodzice jednak każą jej opuścić to bezpieczne miejsce i wyjechać na letni obóz dla zaburzonych nastolatków. Do którego - jej zdaniem - nie pasuje.

Sądzi, że jej współobozowicze są totalnymi wariatami. I faktycznie, wszyscy mieszkańcy obozu dryfują gdzieś na granicy diagnozy i życiowej katastrofy. Współlokatorka Zander, Cassie, określa siebie jako maniakalno-depresyjną anorektyczkę z chorobą dwubiegunową. Grover Cleveland (zupełnie jak jeden z prezydentów USA), słodki, ale niestabilny emocjonalnie chłopak, w kółko mówi o swojej przyszłej schizofrenii. I jest jeszcze Bek, uroczy, ale patologiczny kłamca.

Z czasem, mimo wszystko, między terapią grupową a zakazanymi nocnymi wypadami zaczynają się tworzyć niezwykłe przyjaźnie. W palącym słońcu stanu Michigan Zander i trójka nastolatków ujawnia przed sobą swoje dramatyczne tajemnice. Zander czuje niezwykły pociąg do Grovera i nawet zaczyna się zastanawiać, czy ewentualnie, kiedyś, być może mogłaby być szczęśliwa. Ale najpierw musi porzucić nadzieję na to, że kiedykolwiek uda jej się poskładać rozsypane kawałeczki samej siebie?

Książka "Jak pokochać freaka. Jak pokochać freaka" - Rebekah Crane - oprawa miękka - Wydawnictwo Feeria. Książka posiada 296 stron i została wydana w 2017 r. Cena 23.02 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]