pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Jak odnaleźć siebie? Droga do szczęścia i wolności
Tytuł książki:

Jak odnaleźć siebie? Droga do szczęścia i wolności

Autor książki:

Dagmara Koguciuk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fides
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788361860426
ISBN: 978-83-6186-042-6
Data: 2014-07-25
17.58  25.00  7.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Jak odnaleźć siebie? Droga do szczęścia i wolności - Dagmara Koguciuk - opis książki:

Książka, którą trzymasz w ręku jest skierowana do osób, które z jakiegoś powodu, niekoniecznie im wiadomego, nie potrafią osiągnąć wewnętrznej wolności, radości życia i pogody ducha. Liczę na to, że pomoże ci ona w identyfikacji rzeczywistego problemu, z którym być może właśnie się zmagasz.

Jednocześnie pragnę podkreślić, że nie jest to publikacja naukowa. Jeśli poczujesz, że któryś z tematów w jakiś sposób dotyczy twojego życia, proponuję, abyś udał się na konsultację do profesjonalisty - terapeuty, psychoterapeuty, psychologa, doradcy rodzinnego - bo nie powinieneś zostać z tym sam.

Książka ta jest pełna świadectw. Są to świadectwa osób w różnych momentach życia, na różnych etapach terapii i zdrowienia, o różnych relacjach z Panem Bogiem. Przeważająca część autorów świadectw to ludzie wierzący. Większość identyfikuje się z Kościołem Katolickim, ale część z innym wyznaniem. Niektórzy określają się jako ludzie poszukujący Pana. Wszystkich jednak łączy jeden cel: pragną podzielić się z tobą swoim życiem. Te świadectwa to rzeczywiste opisy tego, jak ono wyglądało i wygląda, oraz tego, czy i co zmienia się w życiu pod wpływem procesu terapii.

Książka „Jak odnaleźć siebie? Droga do szczęścia i wolności” - oprawa miękka - Wydawnictwo Fides. Książka posiada 136 stron i została wydana w 2014 r. Cena 17.58 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Jak odnaleźć siebie? Droga do szczęścia i wolności"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Być kobietą - okładka książki
Być kobietą Ingrid Trobish
Produkty podobne:
Siła zamiaru - okładka książki
Siła zamiaru Walerij Sinielnikow