pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Jak oddech

Autor książki:

Agata Czykierda-Grabowska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 360 s.
EAN: 9788366981959
ISBN: 978-83-6698-195-9
Data: 2021-10-27
26.46 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Jak oddech Agaty Czykierdy-Grabowskiej, wyczekiwana kontynuacja bestsellerowej powieści Jak powietrze, to historia o gorącym uczuciu, które rodzi się w najmniej przewidzianym dla wszystkich momencie.

Hania, młoda i ambitna studentka architektury krajobrazu, pracuje w urokliwej, warszawskiej kawiarni. Tego dnia, gdy zaczyna zmianę, nie spodziewa się, że nadchodzące godziny całkowicie odmienią jej życie. W końcu mała, senna kawiarenka to ostatnie miejsce, w którym ktokolwiek spodziewałby się napadu?
Leo czuje, że sięgnął już dna. Postawiony pod ścianą przez los i własne fatalne w skutkach decyzje jest gotowy zrobić wszystko, by zdobyć potrzebne mu pieniądze. W przypływie desperacji postanawia napaść na pobliską kawiarnię i dokonać rabunku. Łupy pozwalają mu na chwilę odbić się od dna. Tylko jak poradzić sobie z gorzkim poczuciem winy, które pojawia się, kiedy tylko przypomni sobie przerażone oczy kelnerki z tamtej kawiarni? Leo czuje, że musi ją odnaleźć.

Książka "Jak oddech" - Agata Czykierda-Grabowska - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2021 r. Cena 26.46 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.