pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Izrael. Przewodnik ilustrowany

Dane szczegółowe:
Wydawca: Berlitz
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 352 s.
Wymiar: 224x152 mm
EAN: 9781780057569
ISBN: 978-178-005-756-9
Data: 2014-05-29
45.04  45.57  0.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Przewodnik ilustrowany IZRAEL to książka, która pomoże przygotować niezapomniany wyjazd. Stanowi ona również bezcenną pomoc podczas zwiedzania i oryginalną pamiątka z wojaży. Znajdziemy tu wszystkie atrakcje i regiony, które koniecznie trzeba zobaczyć - od Ziemi Świętej i Nazaretu, poprzez tętniący życiem Tel Awiw, aż po słoneczne wybrzeża Morza Czerwonego. Wspaniałe fotografie pozwalają podziwiać wspaniałe pejzaże i cuda natury. Interesujące eseje przedstawiają krótką, ale złożoną historię kraju, jego kulturę i obyczaje. Liczne ciekawostki składają się na żywą opowieść o współczesnym Izraelu i jego mieszkańcach. Wystarczy książkę wziąć do ręki, by poczuć smak i zapach tego wspaniałego kraju.

Miejsca godne uwagi Ejlat o Galilea i Golan o Hajfa o Jerozolima o Morze Martwe o Negew o Północne wybrzeże o Równiny w głębi lądu o Środkowa i południowa część wybrzeża o Tel Awiw o Zachodni Brzeg Główne miasta Akka o Betlejem o Ejlat o Hajfa o Jerozolima o Nazaret o Safed o Tel Awiw Miejsca święte Bazylika Grobu Świętego o Bazylika Narodzenia o Bazylika Zwiastowania w Nazarecie o Góra Oliwna o Grobowiec Patriarchów o Grób w Ogrodzie o Kopuła na Skale o Ściana Płaczu o Via Dolorosa Skarby archeologiczne Cezarea o Kumran o Masada o Miasto Dawida o Tel Megiddo o Tunel Hasmonejski o Tyberiada Atrakcje turystyczne Jezioro Galilejskie o Kopalnie króla Salomona w Negew o Mini Israel, park miniatur o Morze Martwe o Muzeum Diaspory o Podwodne obserwatorium w Ejlat Mapy Akka o Hajfa o Izrael o Północny Izrael o Jerozolima, Stare Miasto o Jerozolima o Negew o Równiny w głębi lądu o Synaj o Tel Awiw-Jaffa o Południowa część wybrzeża o Środkowa część wybrzeża o Zachodni Brzeg i Morze Martwe

Książka "Izrael. Przewodnik ilustrowany" - oprawa miękka - Wydawnictwo Berlitz. Książka posiada 352 stron i została wydana w 2014 r. Cena 45.04 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]