pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Islandia. Travelbook

Autor książki:

Kinga Kaczuba, Adam Kaczuba

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 117x201 mm
EAN: 9788328323520
ISBN: 978-83-2832-352-0
Data: 2016-04-19
17.91  24.90  6.99 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Islandia to kraina malowniczych fiordów, bajecznych wodospadów i elfów. Trudno oprzeć się urokowi jej surowych krajobrazów, pośród których wyrastają stożki wulkanów i połyskują jeziora polodowcowe. Tylko na Islandii można jednego dnia obserwować wieloryby lub wędrować po największym lodowcu Europy, a następnego podziwiać zorzę polarną i odpoczywać w naturalnym kąpielisku geotermalnym. Dodajmy do tego urokliwą architekturę, nietypowe muzea i nietuzinkowe przysmaki, a przekonamy się, że tę wyspę po prostu trzeba zobaczyć!

- dzika przyroda
- śniegi i gejzery
- lodowce i wulkany
- zorze polarne
- trekkingi na lodowcu
Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże Ci najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne umożliwią staranne zaplanowanie podróży. Przewodnik wspaniale uzupełniają czytelne mapy, świetne zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Książka "Islandia. Travelbook" - Kinga Kaczuba, Adam Kaczuba - oprawa miękka - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 200 stron i została wydana w 2016 r. Cena 17.91 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]