pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Islandia travel and style

Autor książki:

Adam Kaczuba, Kinga Kaczuba

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bezdroża
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 360 s.
Wymiar: 104x192 mm
EAN: 9788328355354
ISBN: 978-83-283-5535-4
Data: 2019-06-24
45.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis książki:


Islandia to kraina lodu i ognia, pełna malowniczych wodospadów oraz gorących źródeł wypływających prosto z wnętrza ziemi. Zachwyci zarówno zwolenników ekstremalnych wrażeń, jak i tych, którzy na północy szukać będą spokoju i wyciszenia. To tutaj jednego dnia można obserwować wieloryby i maskonury, spacerować po lodowcach i pod wodospadami oraz podziwiać zorzę polarną lub cieszyć się długim polarnym dniem. Dodajmy do tego urokliwą architekturę, nietypowe muzea i przysmaki, a przekonamy się, że Islandię po prostu trzeba zobaczyć!
Podróżowanie stało się dla wielu z nas synonimem stylu życia. Niezależnie od tego, kim jesteś, z kim i w jaki sposób najchętniej spędzasz wolny czas, w każdej części świata znajdziesz coś dla siebie. Sięgnij po przewodnik z serii travel&style i przekonaj się, jak różnorodne możliwości oferuje. Jeśli jesteś amatorem lokalnych smaków - przyjrzyj się informacjom oznaczonym ikoną travel&food. Jako rodzic małego dziecka, zwróć uwagę na strony opatrzone frazą travel&family. Pasjonuje Cię życie i historia mieszkańców odwiedzanego regionu? Zainteresuj się działem travel&culture. Propozycje sportowych aktywności znajdziesz w sekcji travel&active, zaś informacji o spokojniejszych formach odpoczynku szukaj pod znakiem travel&relax. Kochasz dziką przyrodę? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy atrakcje travel&nature.

Książka "Islandia travel and style" - Adam Kaczuba, Kinga Kaczuba - oprawa Miękka - Wydawnictwo Bezdroża. Książka posiada 360 stron i została wydana w 2019 r. Cena 45.79 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]