pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Indonezja. Kraj kontrastów i paradoksów

Dane szczegółowe:
Wydawca: BookPlan.pl
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 380 s.
Wymiar: 143x205 mm
EAN: 9788396822000
ISBN: 978-83-9682-200-0
Data: 2023-06-26
32.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Indonezja jest najmniej znanym z dużych państw świata. Leży na archipelagu kilkunastu tysięcy wysp. Charakteryzuje ją niebywałe zróżnicowanie kulturowe, religijne, etniczne, językowe i przyrodnicze. Jest to miejsce, w którym żyją dzielni i zdolni ludzie. Indonezja to kraj pełen kontrastów i paradoksów. Ogromne bogactwo sąsiaduje tu z wielką biedą, pałace i drapacze chmur ze slumsami. Posiadacze gigantycznych fortun żyją całkiem niedaleko od ludzi, którzy każdego dnia muszą walczyć o przetrwanie własne i swoich najbliższych. A piękno różnorodnych miejsc: plaż, wulkanicznych gór, pól uprawnych, starożytnych budowli, świątyń i lasów deszczowych, zapiera dech w piersiach. Ta książka to zaproszenie do odbycia fascynującej przygody i poznania niezwykłej Indonezji.

SŁAWOMIR STANISŁAW STOCZYNSKI
Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, pedagog, psycholog społeczny, historyk idei, aksjolog, samorządowiec, dyplomata, podróżnik.

Mój znajomy uczony, profesów antropologii kulturowej, który przeżył w Indonezji wiele lat, powiedział mi dawno temu, że w tym kraju płacze się dwa razy. Po raz pierwszy, kiedy się tu na dłużej przyjeżdża i człowiek na początku swojego pobytu mówi do siebie Boże, co ja tu robię I po raz drugi, kiedy się z Indonezji wyjeżdża. Ja także płakałem tu dwa razy.

Książka "Indonezja. Kraj kontrastów i paradoksów" - Sławomir Stanisław Stoczyński - oprawa miękka - Wydawnictwo BookPlan.pl. Książka posiada 380 stron i została wydana w 2023 r. Cena 32.00 zł. Zapraszamy na zakupy!