pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Imiona śmierci

Autor książki:

Sylwia Waszewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Initium
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
EAN: 9788366328525
ISBN: 978-83-6632-852-5
Data: 2021-04-15
20.51  23.04  2.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Ile jesteś w stanie poświęcić dla zemsty
Malownicza wyspa Shindo - trzy regiony, trzech rządzących nimi Mistrzów i walka o dominację
Yoshiko Kansei, siedemnastoletnia mieszkanka wyspy, musi opuścić swojego sparaliżowanego dziadka, którym się opiekuje, a który od jej najmłodszych lat szkolił ją w sztukach walki, aby spełnić jego pragnienie ma pomścić krzywdę wyrządzoną niegdyś jej rodzinie przez Mistrza ich regionu, Czerwonego Smoka. Ażeby tego dokonać, Yoshi musi udać się na szkolenie do Mistrza Pustej Natury.
Wyrusza więc w podróż, która całkowicie zmienia jej życie. Po drodze dziewczyna napotyka rannego rebelianta Shugę, który chce doprowadzić do obalenia obecnie rządzących Shindo Mistrzów i niespodziewanie staje się zarówno dla Yoshiko, jak i dla wyspy bardzo ważny.
Gdy Yoshiko dociera do siedziby Mistrza Pustej Natury, gospodarz okazuje się nie być tym, kim dziewczyna się spodziewała. Jej dotychczasowa misja całkowicie zmienia swoje oblicze. A gdy jeszcze na wyspie pojawiają się Południowcy, zmierzający do przejęcia władzy na całym obszarze, nic już nie jest takie samo.
Imiona śmierci to opowieść przede wszystkim o walce i zemście, lecz też o miłości. O sile fizycznej, ale i tej mentalnej. O wytrwałości oraz wierności zasadom. A wszystko to na tle pięknej, a jednocześnie surowej Japonii. Niesztampowa i niesamowicie wciągająca historia!

Książka "Imiona śmierci" - Sylwia Waszewska - oprawa miękka - Wydawnictwo Initium. Książka posiada 0 stron i została wydana w 2021 r. Cena 20.51 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]