pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

idę lulu, to papa

Autor książki:

Martyna Jelonek

Dane szczegółowe:
Wydawca: TREFL
Rok wyd.: 2022
Oprawa: twarda
Ilość stron: 110 s.
EAN: 9788367168458
ISBN: 978-83-6716-845-8
Data: 2022-03-17
30.83  39.99  9.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis książki:

Am, am Chlap, chlap Ciii Lulu - to tylko kilka dźwięków z wieczornego słownika maluszka. W tej BARDZO GRUBEJ KSIĄŻECZCE znajdziecie ponad 100 stron prostych obrazków wraz z wyrazami dźwiękonaśladowczymi, które każdy maluch bez trudu powtórzy i zapamięta!
Ćwiczenie mowy i świetna zabawa z dzieckiem na spokojne wieczory, małe i duże podróże.

Wyrazy dźwiękonaśladowcze mają ogromne znaczenie dla dziecka, które przy ich użyciu nazywa i komentuje otaczający je świat oraz bawi się mową i głosem. Dźwięki zawarte w tej książeczce, w połączeniu z prostymi zdaniami oraz nauką następstwa zdarzeń, wspomagają rozwój mowy najmłodszych dzieci. - Marcelina Przeździęk, neurologopeda
Stworzona we współpracy ze specjalistką od snu Magdaleną Komstą kolekcja książek, gier i zabaw Dobranoc, Trefliki na noc podpowiada, jak zmienić wieczorne czynności w dobrą zabawę, która ma szczęśliwe, senne zakończenie!
Serial Bobaski i Miś to skierowana do najmłodszych dzieci prosta animacja o perypetiach rodzeństwa, małych Treflika i Treflinki, znanych już z serialu Rodzina Treflików, realizowana techniką lalkową w studiu animacji w Gdyni. Telewizyjna bajka pomaga dzieciom zrozumieć otaczający je świat.

Książka "idę lulu, to papa" - Martyna Jelonek - oprawa twarda - Wydawnictwo TREFL. Książka posiada 110 stron i została wydana w 2022 r. Cena 30.83 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]