pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

I tu jest bies pogrzebany

Autor książki:

Karina Bonowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Czwarta Strona
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 136x204 mm
EAN: 9788379763733
ISBN: 978-83-7976-373-3
Data: 2016-02-29
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Edward to pisarz nieudacznik, który pisze romanse dla kur domowych i marzy o osobistej psychofance. Jego żona Maria panicznie boi się, że na starość nie będzie miał jej kto podać szklanki wody, nie mówiąc już o szklance, za pomocą której będzie mogła odrysować sobie brwi. Jej ojciec Eugeniusz to właściciel zakładu pogrzebowego, skarżący się, że przez kryzys w branży będzie musiał pochować sam siebie. Jego córka Nina nie tylko zna całą encyklopedię chorób, ale jest w stanie napisać ją od początku, co weryfikuje podczas codziennych wizyt u swojego lekarza Jakuba, niepamiętającego, kiedy ostatni raz spał, nie mówiąc już o tym, kiedy spał z kimkolwiek.

Cała piątka - chcąc nie chcąc - będzie musiała zacieśnić więzi, a wszystko przez kryzys w branży funeralnej. Bo jak na złość, w całym mieście nikt nie chce umierać!
"I tu jest bies pogrzebany" to niezwykła, nieprzeciętna i zabawna opowieść, która porwie nawet największego malkontenta i sceptyka. Bo jak się czasami okazuje - wszystko co dobre zaczyna się w zakładzie pogrzebowym.

Książka "I tu jest bies pogrzebany" - Karina Bonowicz - oprawa miękka - Wydawnictwo Czwarta Strona. Książka posiada 288 stron i została wydana w 2016 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]