pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Huna. Sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele
Tytuł książki:

Huna. Sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele

Autor książki:

Wojciech Filaber

Dane szczegółowe:
Wydawca: Psychoskok
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 100 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788381193009
ISBN: 978-83-8119-300-9
Data: 2018-12-18
17.12  24.90  7.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Huna. Sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele - Wojciech Filaber - opis książki:

Hunę stworzyli Polinezyjczycy, którzy wierzą, że "energia płynie w tym, na czym się koncentrujesz". Innymi słowy: "człowiek otrzymuje dokładnie to, na czym skupia swoją uwagę".

Stąd naczelną zasadą hooponopono, metody uzdrawiania zarówno duszy (umysłu, psychiki) jak i ciała człowieka, jest odcięcie się od złych wspomnień, zalegających w pamięci żali, lęków i uprzedzeń, a tym samym skupienie się na chwili bieżącej. Twarde stąpanie po gruncie rzeczywistości.

Eliminując ze swojego myślenia złogi przeszłości, wspomnienia złych uczynków, możemy wziąć pełną odpowiedzialność za własne postępowanie. A im bardziej odcinamy się od naszej przeszłości i uwalniamy się od jej wpływu na naszą teraźniejszość, tym bardziej dajemy sobie szansę na wykorzystanie naszego pełnego potencjału.

Hooponopono to transformujący i uzdrawiający proces, który stosowany jest w celu efektywnego rozwiązywania ludzkich problemów. Technika ta ma służyć oczyszczeniu, uzdrowieniu i otworzeniu umysłu, ma uwolnić praktykującego od negatywnych wspomnień z przeszłości. Każdy z nas, twierdzi autor, nosi w sobie negatywny bagaż myśli w formie nie tylko świadomych, ale i nieświadomych wspomnień. To właśnie do nich odwołuje się podświadomy umysł, kiedy podejmuje jakiekolwiek decyzje i wydaje osądy. A za pomocą tych wspomnień nasza podświadomość tworzy naszą rzeczywistość.

Stosując technikę hooponopono jesteśmy w stanie efektywnie rozwiązywać swoje problemy. Uwalniamy wówczas nasz umysł od negatywnej energii i dajemy sobie szansę na pełnowartościowe życie, czerpiąc zewsząd inspirację.

Książka „Huna. Sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele” - oprawa miękka - Wydawnictwo Psychoskok. Książka posiada 100 stron i została wydana w 2018 r. Cena 17.12 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Huna. Sekretna nauka. Korzyści i współcześni nauczyciele"
Wojciech Filaber - autor m.in.:
Produkty podobne:
Księga pięciu kręgów - okładka książki
Księga pięciu kręgów Miyamoto Musashi
Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia - okładka książki
Zero ograniczeń. Sekret osiągnięcia bogactwa,... Joe Vitale, Ihaleakala Hew Len Ph.D.