pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Hotel nad zatoką

Autor książki:

Holly Robinson

Dane szczegółowe:
Wydawca: Marginesy
Rok wyd.: 2017
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 456 s.
Wymiar: 135x210 mm
EAN: 9788365780409
ISBN: 978-83-6578-040-9
Data: 2017-07-10
33.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Rodzinne więzy łączą nas na zawsze - bez względu na to, jak daleko próbujemy od nich uciec?
Trzy siostry Bradford znane są w Rockport w stanie Massachusetts ze swojej urody, pięknych głosów, legendarnych przodków i eleganckiej matki, Sarah, która samotnie, od dnia, kiedy zniknął jej mąż, prowadzi stary Hotel nad Zatoką Szaleńców.

Dwie młodsze - Anne i Elly - kiedy tylko dorosły na tyle, żeby móc to zrobić, uciekły z Zatoki Szaleńców, by spełniać swoje marzenia i uwolnić się od nazwiska Bradford, tymczasem Laura została i stworzyła sobie z pozoru idealne życie: wyszła za mąż, urodziła dziecko i pomaga matce prowadzić hotel.

Po serii kiepskich decyzji Anne nie ma wyboru i musi wrócić do domu, stawiając czoło krytycznej matce i najstarszej siostrze. Za nią niechętnie pojawia się Elly, kolejna Bradfordówna, która coś ukrywa.

Siostry planują uroczyste przyjęcie urodzinowe dla matki, z trudem próbując utrzymać w tajemnicy fikcję, które z taką pieczołowitością tworzyły. Ale kiedy otwierają się stare, bolesne rany i wychodzą na jaw rodzinne sekrety, siostrzane więzi zostają wystawione na ciężką próbę.

Hotel nad zatoką jest kameralnym, szczerym spojrzeniem na siostrzeństwo i rodzinę, lecz pełnym ciepła i humoru. Holly Robinson napisała fascynującą historię o rodzinie: o tym, co ją potrafi rozbić, ale przede wszystkim o miłość, która cementuje jak nic innego.

Holly Robinson jest autorką powieści Chance Harbor, Haven Lake, Beach Plum Island, The Wishing Hill, Sleeping Tigers oraz wspomnień - The Gerbil Farmer s Daughter. Pracuje jako dziennikarka w NPR, a jej teksty pojawiają się między innymi w "The Huffington Post", "More", "Parents", "Publishers Weekly" i "Redbook".

Książka "Hotel nad zatoką" - Holly Robinson - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Marginesy. Książka posiada 456 stron i została wydana w 2017 r. Cena 33.77 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.