pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Hiszpański. Superkurs. Kompletny zestaw do samodzielnej nauki (kurs+rozmówki+audiokurs)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Lingo
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 288 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788378921400
ISBN: 978-83-7892-140-0
Data: 2014-02-12
26.27  34.90  8.63 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 2-4 dni

Opis podręcznika:

"Hiszpański. Superkurs" to nowe wydanie bestsellerowego kursu Lingo; to kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się języka od podstaw, a zarazem możliwie szybko móc korzystać z jego znajomości w życiu codziennym. Łączy w sobie zalety intensywnego kursu, sprawdzoną w praktyce użyteczność rozmówek, oraz wygodę i mobilność kursu audio.

Kompletny zestaw do samodzielnej nauki - Intensywny kurs w 30 lekcjach - Rozmówki polsko-hiszpańskie - 150 minut kursu audio (CD MP3) Kurs obejmuje poziomy A1 i A2 oraz przygotowanie do B1 zgodnie z klasyfikacją Rady Europy. Ponadto zawiera: - współczesne dialogi i słownictwo z tłumaczeniami - aktualną tematykę: biznes, internet, kultura, rozrywka, poszukiwanie pracy - przejrzyste objaśnienia gramatyki i ćwiczenia z kluczem - lekcje powtórkowe i ćwiczenia na rozumienie ze słuchu Rozmówki polsko-hiszpańskie to: - 12 rozdziałów tematycznych obejmujących wszystkie najważniejsze dziedziny życia - zwroty i słówka niezbędne w podróży, pracy, interesach - natychmiastowa pomoc językowa przy zakupach, rezerwacji hotelu, zamawianiu jedzenia - przykładowe dialogi i słowniczek po każdym rozdziale Kurs audio zawiera: - ponad dwie godziny nagrań na płycie CD MP3 - dialogi i słownictwo nagrane z udziałem rodowitych Hiszpanów oraz polskiego lektora - nagrania do wszystkich lekcji kursu i rozdziałów rozmówek To płyta przyjazna samoukowi: do słuchania w domu, w samochodzie, w pracy, kiedy tylko chcesz.

Podręcznik „Hiszpański. Superkurs. Kompletny zestaw do samodzielnej nauki (kurs+rozmówki+audiokurs)” - oprawa miękka - Wydawca: Lingo. Cena 26.27 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]