pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Hiszpański opiekun / Wyspa dla dwojga. Seria: Światowe Życie Duo

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harlequin Enterprises
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 169x105 mm
EAN: 9788327635037
ISBN: 978-83-2763-503-7
Data: 2018-05-02
pozycja niedostępna

Opis książki:

Hiszpański milioner Izar Agustin prowadzi wraz z rodzicami Liliany Brooks słynną sieć domów mody. Po śmierci wspólników zostaje opiekunem prawnym kilkunastoletniej Liliany. Opiekę sprawuje wyłącznie na odległość, w listach wydając polecenia, co Liliana ma robić i jak się zachowywać. Gdy podopieczna osiąga pełnoletniość, postanawia zacząć żyć według własnego pomysłu i pragnień. Wówczas jednak Izar przedstawia jej swój plan. Chce, by Liliana została jego żoną?
Xavier Del Rio otrzymuje w spadku od ciotki połowę wyspy. Drugą ciotka zapisała opiekującej się nią przez ostatnie lata Rosie Clifton. Xavier zamierza spłacić Rosie, a potem wybudować na wyspie hotele i pola golfowe. Ale Rosie kocha to miejsce i nie zgadza się na takie zmiany. Xavier nie zamierza ustąpić, jednak Rosie składa mu propozycję, która wydaje mu się tyleż szalona, co pociągająca?

Książka "Hiszpański opiekun / Wyspa dla dwojga. Seria: Światowe Życie Duo" - Caitlin Crews / Susan Stephens - oprawa miękka - Wydawnictwo Harlequin Enterprises. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2018 r.