pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Historie,w których nic się nie dzieje
Tytuł książki:

Historie,w których nic się nie dzieje

Autor książki:

Igor Kulikowski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Papierowy Motyl
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 344 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788365615015
ISBN: 978-83-6561-501-5
Data: 2016-11-28
24.83  36.00  11.17 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Tego dnia wszystko będzie wspaniałe. To właśnie taki dzień. Obudzi nas słońce na policzkach i tupot ptasich nóżek na parapecie.

Tego dnia wstaniemy wcześnie rano i wyjdziemy z naszych domów, by w ogrodach obrywać żółte kwiatki podbiału, różowe płatki rajskich jabłoni. A potem na balkonie sporządzimy magiczny płyn na powitanie wiosny. Trochę czystej wody i kolorowe farbki. Płatki kwiatów i zielone źdźbła młodej trawy. Wszystko dokładnie zamieszać, wypowiedzieć tajemne zaklęcie, rozlać w plastikowe butelki.

Tego dnia wszystko będzie jak trzeba. Nasza radość i spokój w domu, co jest tu od zawsze i będzie na zawsze.

Staniemy na balkonie i popatrzymy z góry na miasto. Zobaczymy zielone chmury drzew, białe obłoki, wieżyce kościołów. Zobaczymy dalekie pasiaste szyje kominów i ławice gołębi, nurkujące w przejrzystych toniach powietrza. A potem weźmiemy do rąk butelki z magicznym płynem i śmiejąc się, będziemy rozlewać go po niebie, drzewach, dachach i chmurach.

Tego idealnego dnia tak właśnie będzie. Na nasz znak rozpocznie się wiosna. Świat zakwitnie na nowo, a wszystkie z tych najlepszych rzeczy, które mają się nam zdarzyć, zdarzą się. Ponieważ wszystko wciąż będzie jeszcze przed nami.

fragment

Książka "Historie,w których nic się nie dzieje" - Igor Kulikowski - oprawa miękka - Wydawnictwo Papierowy Motyl. Książka posiada 344 stron i została wydana w 2016 r. Cena 24.83 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Produkty podobne:
Bez pożegnania. Saga cz. 1 - okładka książki

Bez pożegnania. Saga cz. 1

Barbara Rybałtowska
Elementarz śląski - okładka książki

Elementarz śląski

Marek Szołtysek
Sklepy cynamonowe - okładka książki

Sklepy cynamonowe

Bruno Schulz
Nić Arachny - okładka książki

Nić Arachny

Renata Kosin