pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Heroes Get Remembered. No Mirrors, No Friends

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2016
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 5906409115497
Data: 2016-06-02
26.69 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Nowy materiał jest zdecydowanie lżejszy i bardziej urozmaicony od poprzedniego, a singiel "Mother of Men" doskonale przedstawia zmianę stylistyki w jakiej nagrany jest nadchodzący album zespołu.

To dopiero druga płyta, ale wydaje nam się, że jesteśmy jedynym z tych zespołów które świadomie wolą tworzyć w różnych konwencjach ze wspólnym pierwiastkiem, niż powoli zjadać własny ogon - podsumowują Heroes Get Remembered.

"No mirrors, no friends" to dobrze przemyślany, jednolity ale też bardzo intersujący album. Udało się na nim zbudować most pomiędzy wszystkim co najlepsze w klasycznym rocku z lat siedemdziesiątych a nowoczesnym spojrzeniem na kompozycję i sposób aranżowania. Piosenki takie jak "Water" czy "Mother of a Man" dają obraz tego jak rozwija się i dojrzewa zespół. Nie jest to dziełem przypadku, że Heroes Get Remembered zostali wyróżnieni nagrodą w kategorii Border Breaker, ich muzyka jest świeża,
bezkompromisowa i naprawdę brzmi światowo.

Tracklista:
1.Escape
2.Nothing
3.Stardust
4.Fade Away (reprise)
5.Mother Of Men
6.Water
7.No Mirrors, No Friends
8.King Of The Lig
9.Missing Person
10.Lost

Muzyka „Heroes Get Remembered. No Mirrors, No Friends” - oprawa CD - Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ. Cena 26.69 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.