pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Heart On Fire

Autor książki:

Black Hope

Dane szczegółowe:
Wydawca: SPARK LINE
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 396 s.
EAN: 9788367200110
ISBN: 978-83-6720-011-0
Data: 2022-06-15
15.92 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Niegdyś przyjaciele, a potem
Nicole White i Nathaniel Wood, nigdy nie byli wrogami, a jednak walczyli ze sobą. A może tak naprawdę nie ze sobą, a z uczuciami, jakie się w nich tliły
Ona to pozornie zwyczajna nastolatka, która stała przed wyborem studiów i planowała spędzić ostatni rok z przyjaciółmi w rodzinnym mieście Riverside. Odcięła się od przeszłości i wydarzeń, które kiedyś złamały jej serce. On był zwyczajnym chłopakiem, który miał dziewczynę, szczęśliwą rodzinę i plany na przyszłość. Wystarczyło jedno zdarzenie, by utracił to wszystko. Nikt nie przypuszczał, że pragnienie zemsty wypełniające serce i umysł Nathaniela, skrzyżuje ich drogi ponownie. A gdy to się już wydarzy, to cały ich świat stanie w płomieniach.

Staliśmy się egoistami, pragnącymi więcej, a gdy zabraliśmy sobie już wszystko, zapłonęliśmy pożądaniem, którego nie dało się ugasić. Czuliśmy, jak brakło nam tchu, gdy tlen powoli się wypalał, a my bezsilnie obserwowaliśmy swój upadek. Patrzyliśmy, jak nasze uczucia obracały się w popiół, zakopując w swoim sercu ból, by przypominało cmentarz wspomnień. Bo na końcu tego wszystkiego, tylko one nam pozostały.

Książka "Heart On Fire" - Black Hope - oprawa miękka - Wydawnictwo SPARK LINE. Książka posiada 396 stron i została wydana w 2022 r. Cena 15.92 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.