pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Harry Potter i Insygnia Śmierci

Autor książki:

Joanne K. Rowling

Dane szczegółowe:
Wydawca: Media Rodzina
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 782 s.
Wymiar: 135x205 mm
EAN: 9788380082236
ISBN: 978-83-8008-223-6
Data: 2016-07-15
Cena wydawcy: 49.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Po śmierci Dumbledore a Zakon Feniksa wzmaga swoją działalność, próbując przeciwstawić się coraz potężniejszym siłom śmierciożerców. Harry wraz z przyjaciółmi nie wraca do Hogwartu, tylko wyrusza z misją znalezienia sposobu na pokonanie Voldemorta. Wyprawa ta pełna niepewności i zwątpienia najeżona jest niebezpieczeństwami, a co gorsza nikt nie wie, czy zakończy się sukcesem i czy wszyscy dotrwają do jej końca.

Dlaczego Dumbledore nie pozostawił Harry`emu czytelnych wskazówek? Czy przeszłość nieżyjącego dyrektora kryje jakieś niezwykłe tajemnice? Jaką rolę odegra Snape przy boku Voldemorta? Czy Harry`emu uda się dotrzeć do najważniejszych miejsc i faktów dotyczących jego rodziny? Siódmy tom przyniesie odpowiedzi na wszystkie istotne dla potteromaniaków pytania.

Nowe wydanie książki o najsłynniejszym czarodzieju świata różni się od poprzednich nie tylko okładką, ale i wnętrzem - po raz pierwszy na początku każdego tomu pojawi się mapka Hogwartu i okolic, a początki rozdziałów ozdobione będą specjalnymi gwiazdkami.

Książka "Harry Potter i Insygnia Śmierci" - Joanne K. Rowling - oprawa miękka - Wydawnictwo Media Rodzina. Książka posiada 782 stron i została wydana w 2016 r.