pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Haker umysłów
Tytuł książki:

Haker umysłów

Autor książki:

Andrzej Batko

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 149x213 mm
EAN: 9788328347304
ISBN: 978-83-2834-730-4
Data: 2018-06-21
24.87  34.90  10.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jak za pomocą NLP, hipnozy i psychologii wywierania wpływu kontrolować umysły innych ludzi lub zbudować w swoim umyśle antymanipulacyjny firewall?
Złam kod ludzkiej podświadomości!
Czy widziałeś hollywoodzką produkcję Klik - i robisz, co chcesz? Główny bohater filmu kupuje nowego pilota, który, oprócz telewizora, uruchamia jeszcze inne domowe urządzenia... oraz steruje psem, żoną i całym otaczającym go światem. Scenariusz nie jest najwyższych lotów, ale bez wątpienia jest to historia wysoce prawdopodobna! I to historia, która może przytrafić się Tobie!
Wyobraź sobie, że masz możliwość buszowania w umysłach innych i kontrolowania swojego własnego mózgu. Że potrafisz obejść wszystkie psychiczne zabezpieczenia, rozszyfrować hasła i kody PIN, tak jak robią to codziennie hakerzy włamujący się do systemów komputerowych. Jesteś handlowcem, rozmawiasz z klientem - klik, klik, klik - i modyfikujesz w jego umyśle program sterujący zainteresowaniami: sprawiasz, że zaczyna się interesować produktem, który mu oferujesz. Albo spotykasz kogoś, kto Cię pociąga - klik, klik, klik - i już instalujesz w umyśle tej osoby fantazje na Twój temat, a w jej uczuciach pożądanie oraz fascynację Twoją osobą...

Tak. Tacy "hakerzy umysłów" naprawdę istnieją i codziennie wywierają na Ciebie wpływ - na Twoje myśli, uczucia, decyzje i zachowania. Zostań jednym z nich i zacznij kontrolować emocje ludzi, z którymi rozmawiasz, wywoływać w nich wybrane przez Ciebie pragnienia i sprawiać, że będą robić to, o co ich poprosisz.

Programista mentalnych systemów:
Sprzedaż, marketing i prezentacja perswazyjna.

Ogłoszenia dla ludzkiego umysłu.

Przyciąganie i przytrzymywanie uwagi słuchacza lub czytelnika.

Kotwice, czyli "nasza piosenka".

Kontrolowanie własnych emocji i reakcji.

Zmiana wiedzy w naturalne umiejętności.

Andrzej Batko - psycholog, doradca i trener NLP. Znany jest jako ekspert, który uczy najnowszych technik wywierania wpływu na ludzi. Z jego usług korzystają ci, którzy już uświadomili sobie, jak ważna w biznesie jest umiejętność niezauważalnego oddziaływania na myśli, emocje i zachowania innych. Jest jednym z nielicznych psychologów, którzy łączą i wykorzystują najnowsze odkrycia naukowe w psychologii do generowania zysków w biznesie. Autor bestsellerowych książek Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji w praktyce (Onepress, 2005) oraz Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości (Onepress, 2010).

Książka "Haker umysłów" - Andrzej Batko - oprawa twarda - Wydawnictwo Helion. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2018 r. Cena 24.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Haker umysłów"
Andrzej Batko - autor m.in.:
Produkty podobne:
Muzyka i my - okładka książki
Muzyka i my Ewa Czerniawska (red.)
Tajemnice podświadomości - okładka książki
Tajemnice podświadomości Walerij Sinielnikow