pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Grzesznik

Autor książki:

Artur Urbanowicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vesper
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 408 s.
Wymiar: 140x205 mm
EAN: 9788377313985
ISBN: 978-83-7731-398-5
Data: 2021-10-25
34.87  49.90  15.03 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Gabriel Amorth, egzorcysta, sporządził klasyfikację pięciu stopni nękania człowieka przez złego ducha: kuszenie, dręczenie, obsesje, nawiedzenie i opętanie. Zapomniał jednak o jeszcze jednym, najgorszym: gdy wszystko to spotyka cię jednocześnie?
Marek Suchocki Suchy, boss kontrolujący półświatek północno-wschodniej Polski, może uważać się za szczęśliwego człowieka. Ma piękną żonę, jeszcze piękniejszą kochankę, dwoje zdrowych dzieci, własny pub, luksusowy dom i mnóstwo gotówki. Sielanka kończy się jednak, gdy jego najgroźniejszy konkurent wychodzi z więzienia i brutalnie upomina się o powrót na przestępczy tron w regionie. Porachunki kończą się tragicznie - Marek spada ze schodów i doznaje poważnego urazu mózgu. Kiedy po tygodniowej śpiączce odzyskuje przytomność, okazuje się, że jego grupa została rozbita, a wszystkie pieniądze zarobione przez lata przestępczej działalności zniknęły. Jego przeciwnik, przez swoje głośne i bezkompromisowe dokonania ochrzczony niegdyś przez media Grzesznikiem, daje się poznać jako genialny psychopata, który nie zna litości. Stawia Suchego przed wyborem - albo ustąpi, albo zostanie mu odebrane wszystko, czym kiedykolwiek się cieszył. Na domiar złego wkrótce po wypadku ujawniają się nowe, przerażające zdolności Marka. Zaczyna widzieć duchy, nieokreślone cienie, a do tego potrafi rozpoznać ukryte w ludzkim ciele demony?
Nowe, odświeżone i poprawione przez autora wydanie Grzesznika, powieści za którą Artur Urbanowcz (Gałęziste, Inkub, Paradoks) otrzymał w 2017 roku prestiżową Nagrodę Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego.

Książka "Grzesznik" - Artur Urbanowicz - oprawa twarda - Wydawnictwo Vesper. Książka posiada 408 stron i została wydana w 2021 r. Cena 34.87 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]