pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Grecko-polski Nowy Testament wydanie interlinearne z kodami gramatycznymi....
Tytuł książki:

Grecko-polski Nowy Testament wydanie interlinearne z kodami gramatycznymi. Prymasowska Seria Biblijna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Vocatio
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 1440 s.
Wymiar: 170x245 mm
EAN: 9788378291299
ISBN: 978-83-7829-129-9
Data: 2014-09-17
187.00  280.00  93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Grecko-polski Nowy Testament wydanie interlinearne z kodami gramatycznymi. Prymasowska Seria Biblijna - opis książki:

Grecko-polski Nowy Testament. Wydanie interlinearne z kluczem gramatycznym, z kodami Stronga i Popowskiego oraz pełną transliteracją greckiego tekstu jest jak sądzę, najważniejszym i najbardziej zasadniczym przedsięwzię ciem, jakie zostało podjęte na polskim gruncie w dziedzinie przybliżenia oryginalnego tekstu Nowego Testamentu możliwie najszerszym kręgom.

Posiadamy owszem, różne specjalistyczne podręcz niki i książki, które uczą i wprowadzają w biblijną grekę, są to pozycje bardzo pożyteczne, ale mogą one służyć właściwie osobom, które się poświęcają odpowiednim studiom, i służą tylko w ograniczonym zakresie. Grecko-polski Nowy Testament daje możliwość dostępu do całego nowotestamen talnego tekstu, dostępu niemal bezpośredniego (tzn. bez dłuższych przygotowań) i to właściwie wszystkim zainteresowanym. Dzieło zostało bardzo dobrze zaprojekto wane i bardzo starannie opracowane.

Znaczenia tego dzieła nie można chyba przecenić. Sądzę, że będzie ono jednym z najważniejszych narzędzi pracy z dziedziny nauk humanistycznych.

Ks. prof. dr hab. Janusz Frankowski

imprimatur: Abp Bolesław Pylak

Książka "Grecko-polski Nowy Testament wydanie interlinearne z kodami gramatycznymi. Prymasowska Seria Biblijna" - oprawa twarda - Wydawnictwo Vocatio. Książka posiada 1440 stron i została wydana w 2014 r. Cena 187.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]