pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
»
»
»
Grecja. Okres archaiczny cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji....
książka:

Grecja. Okres archaiczny cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji. Tom 17

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oxford Educational Sp. z o.o.
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 48 s.
Wymiar: 220x280 mm
EAN: 9788325206673
ISBN: 978-83-252-0667-3
Data: 2016-01-04
Cena wydawcy: 4.99 złpozycja niedostępna

Grecja. Okres archaiczny cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji. Tom 17 - opis książki:

W tym tomie Święta misteria Olimpia wyrocznie i wróżbiarstwo Delfy literatura okresu archaicznego początki filozofii i nauki sztuka okresu archaicznego. W starożytności istniało wiele społeczeństw które dążąc do coraz doskonalszego opanowania sił przyrodyi wykorzystując jej bogactwa osiągnęły wysoki poziom cywilizacyjny. Wiedza starożytnych zwłaszcza nauki ścisłe technika organizacja państwa prawo i kultura materialnam.in. sztuka literatura i duchowa np. systemy religijne refleksja filozoficzna fascynują nas i zadziwiają.Położyły one podwaliny naszej cywilizacji. Jak doszło do powstania tak wspaniałych dzieł Kto przyczynił się do wypracowania idei i pojęć którymi posługujemy się do dziś W co wierzyli starożytni i jakimi wartościami kierowali się w życiu Jak funkcjonowały starożytne imperia Kim byli ludzie potrafiący z mądrością kierować tak wielkimi społecznościami Na te i inne pytania odpowiemy w serii książek prezentujących wybrane starożytne cywilizacje.

Książka „Grecja. Okres archaiczny cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji. Tom 17” - oprawa miękka - Wydawnictwo Oxford Educational Sp. z o.o..

Książka posiada 48 stron i została wydana w 2012 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Grecja. Okres archaiczny cz. 2. Tajemnice Starożytnych Cywilizacji...."