pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
zabawki/gry:

Granie w zdanie. Krzyżówka

Dane szczegółowe:
Producent: Alexander
EAN: 5906018013498
Data: 2015-10-14
45.24 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis zabawki/gry:

"Granie w zdanie" i "Krzyżówka" to dwie różne gry słowne, ale jednakowo emocjonujące i atrakcyjne. W grze "Granie w zdanie" gracze starają się jak najszybciej układać zdania z literowych tabliczek, losowanych ze wskazaniem przez rzut kostką. Ten, kto pierwszy zdobędzie ustaloną liczbę punktów za układanie zdań, zostaje zwycięzcą.

W grze "Krzyżówka" zadaniem graczy jest utworzyć jak najszybciej wyraz z wylosowanych liter na plastikowych tabliczkach. Utworzony wyraz musi jednak pasować do liter wyrazów ułożonych na stole wcześniej. W obu grach wykonanie punktowanych zadań utrudnia wprowadzenie tabliczek wieloliterowych. Ułożenie wyrazu, a tym bardziej zdania z tabliczką o kilku literach (niezmiennie ze sobą połączonych), wymaga dużo większego wysiłku, ale daje też większą satysfakcję z wygranej. Zawartość pudełka: 70 tabliczek jednoliterowych, 2 puste tabliczki, 10 tabliczek dwuliterowych, 4 tabliczki trzyliterowe, 1 tabliczka czteroliterowa, kostka do gry, worek, 6 półeczek, klepsydra, instrukcja.

Zabawki/gry „Granie w zdanie. Krzyżówka” - oprawa twarda - Producent: Alexander. Cena 45.24 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.