pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Gramatyka w ćwiczeniach. Francuski. Zbiór ćwiczeń i czasowniki nieregularne.....
podręcznik:

Gramatyka w ćwiczeniach. Francuski. Zbiór ćwiczeń i czasowniki nieregularne.. (poziom podstawowy A1-A2, średni B1, zaawansowany B2-C1)

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
EAN: 9788379841097
ISBN: 978-83-7984-109-7
Data: 2019-02-19
53.90  69.90  16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Ćwicz francuską gramatykę i czasowniki nieregularne z zestawem zadań od poziomu podstawowego (A1) do zaawansowanego (C1). Nabierzesz wprawy w różnorodnych aspektach gramatyki francuskiej - od rodzajników po czasy złożone.

Gramatyka w ćwiczeniach. Francuski zapewni Ci najlepsze wsparcie podczas intensywnej i skutecznej nauki: poznasz najważniejsze zagadnienia gramatyczne oraz czasowniki nieregularne i zapamiętasz je na zawsze dzięki metodzie inteligentnych powtórek Super Memo.

Do Twojej dyspozycji oddajemy podręcznik do nauki gramatyki oraz czasowników nieregularnych, który zawiera ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi. W podręczniku znajdziesz ponad 260 wybranych zadań, podzielonych na 5 poziomów gramatycznych oraz dział poświęcony odmianie czasowników nieregularnych. Materiał książki uzupełniają treści dwóch kursów elektronicznych, które są dostępne w serwisie Super Memo.com oraz w aplikacjach Super Memo dla systemów Android, i OS oraz Windows PC. Kursy multimedialne wspierają i poszerzają naukę z książką. W kursie multimedialnym Grammaire française znajdziesz 3000 różnorodnych ćwiczeń obejmujących wszystkie ważne tematy gramatyczne. Z kolei kurs Français. Verbes irréguliers to kolejna porcja 500 ćwiczeń.*
* Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych.

Super Memo.com to między innymi:
+ oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością
+ bogaty słownik pozwalający wyszukiwać i dodawać nowe słowa do nauki
+ dostęp do wielu kursów językowych o różnej tematyce i poziomach zaawansowania
+ możliwość tworzenia własnych notatek personalizujących treść kursu
+ możliwość nauki online oraz w aplikacjach przygotowanych na smartfony, tablety i komputery.

Uczysz się, jak i gdzie chcesz. Logujesz się na jedno konto użytkownika, wspólne dla serwisu online oraz programu i aplikacji mobilnych Super Memo, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne!

Wymagania sprzętowe
Windows: komputer z systemem Windows 7 SP1 PL/EN, Windows 8 PL/EN, Windows 10 PL/EN, 2 GB RAM, ekran 1024 x 768, 400 MB miejsca na dysku, .NET Framework v4.6.

Android: smartfon lub tablet z systemem operacyjnym Android 5.0 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie Google Play).

i OS: i Phone/i Pad z systemem operacyjnym i OS 8 lub nowszym (aplikacja do pobrania w sklepie App Store).

Do pobrania kursu i jego aktywacji wymagane jest połączenie z internetem. W trakcie rozwoju aplikacji wymagania mogą ulec zmianie. Aktualne wymagania dostępne są na stronie Super Memo.com/apps.

Podręcznik „Gramatyka w ćwiczeniach. Francuski. Zbiór ćwiczeń i czasowniki nieregularne.. (poziom podstawowy A1-A2, średni B1, zaawansowany B2-C1)” - oprawa miękka - Wydawca: SuperMemo World. Cena 53.90 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Marta Owieśny, Elżbieta Urbaniak, Karina Mańka - autor m.in.:
Produkty podobne:
Gramatyka Pas de probl?me! Francuski - okładka książki

Gramatyka Pas de probl?me! Francuski Mobilny kurs...

Maria Plecińska, Jacek Pleciński
Francuski. Pas de probleme! Mobilny - okładka podręcznika

Francuski. Pas de probleme! Mobilny kurs językowy...

Maria Plecińska, Jacek Pleciński