pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gracz

Autor książki:

Vi Keeland

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Kobiece
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 110x175 mm
EAN: 9788366436091
ISBN: 978-83-6643-609-1
Data: 2019-10-11
9.58 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Pełna przekory kusząca gra, w której wszystkie chwyty są dozwolone
Niektórzy faceci są po prostu bezczelni, aroganccy, zawadiaccy i pewni siebie w ten niezwykle irytujący sposób, który kojarzy każda kobieta. Ale przy tym? jakże seksowni. Taki jest Brody Easton. Typowy gracz - przystojny, szalenie męski, a tupet to pewnie jego drugie imię. Z przyjemnością i premedytacją bierze udział w swoistej grze, w której stawką jest dziki seks. Krótkoterminowy cel? Panienka do łóżka.

Delilah, początkująca dziennikarka sportowa po raz pierwszy spotyka Brody ego w męskiej szatni. Zawodnik jeszcze przed rozpoczęciem wywiadu zdecydował się odsłonić wszystkie karty. I to dosłownie. Nieprzewidywalny i bezpruderyjny, zrzucił przed nią ręcznik przepasający jego biodra. Przed obiektywem. Trudno stwierdzić czy liczył na flirt, czy po prostu chciał zaliczyć. Ale jedno wiadomo - Brody się nie patyczkuje. Znajomość rozpoczęta w taki sposób może potoczyć się różnie.

Fani gorącego romansu sportowego będą zachwyceni. Strony Gracza iskrzą od chemii między głównymi bohaterami. Delilah nie jest bardzo zasadniczą osobą, ale jednej reguły twardo się trzyma - nie umawia się z graczami. Jest pewien problem - Brody ma wobec niej inne plany. Męska, kierowana instynktem zdobywcy duma nie pozwoli mu po prostu odpuścić.

Kto odniesie zwycięstwo w tej piorunującej rozgrywce? Wprawiony gracz czy opierająca się jego urokowi dziennikarka?
Sięgnij po wersję kieszonkową tej piantnej historii!

Książka "Gracz" - Vi Keeland - oprawa miękka - Wydawnictwo Kobiece. Książka posiada 400 stron i została wydana w 2019 r. Cena 9.58 zł. Zapraszamy na zakupy!