pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Gracja i Furia
Tytuł książki:

Gracja i Furia

Autor książki:

Tracy Banghart

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Dolnośląskie
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 130x200 mm
EAN: 9788327158697
ISBN: 978-83-2715-869-7
Data: 2019-03-12
26.19  33.00  6.81 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opowieść o potędze uczuć i sile przetrwania w świecie, który niszczy niepokornych
Serina od dziecka była przygotowywana do roli Gracji - żony i służki Dziedzica, wzoru idealnej kobiety. Wybór na Grację to szansa na lepszy los dla całej rodziny oraz możliwość utrzymania w ryzach niepokornej młodszej siostry - Nomi. Niespodziewanie dochodzi do zamiany ról! To Nomi zwraca na siebie uwagę następcy tronu i trafia do pałacu. Serinie pozostaje pogodzić się z porażką i zmierzyć z konsekwencjami groźnego sekretu młodszej siostry. Uwięziona w pałacowym życiu Nomi wbrew sobie gra rolę pokornej Gracji, by uratować siostrę. Zadanie jest arcytrudne - fałsz i obłuda czają się na każdym rogu... Tymczasem Serina zostaje zesłana na wyspę, gdzie przychodzi jej toczyć walkę na śmierć i życie. Jeden niewłaściwy ruch, a straci wszystko?

Książka "Gracja i Furia" - Tracy Banghart - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Dolnośląskie. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2019 r. Cena 26.19 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Ocena: 5 (z 1 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Anna; Ocena: 5 pkt.; Data: 2019-09-17
Rywalizacja sióstr nie zawsze służy pozytywnym emocjom. Zarówno jedna, jak i druga siostra mają swoje cele w życiu i chcą zmienić dotychczasowy los, który nie jest dla nich zbyt łaskawy.

W trakcie czytania odkrywałam zarówno pozytywne, jak i negatywne walory zachowania sióstr Seriny i Nomi, które potrafią być jak ogień i woda. Są one przykładami, że pomimo wydarzeń, które odmieniły, ich los potrafią walczyć, ale nie umieją z godnością przegrywać.

Autorka książki pt. Gracja i furia Tracy Banghart zadbała o to, aby Czytelnik poznający historię sióstr mógł zrozumieć, że nie tylko walka o władzę jest najważniejsza, ale miłość, która nie do końca ma znaczenie, ale przetrwanie w nowym i niebezpiecznym i nieznanym miejscu.

Nie ukrywam tego faktu, że książka zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, gdyż z każdą czytaną stroną poznawałam charaktery, tajemnice pozostałych bohaterów, którzy posiadali w sobie różne oblicza ukryte w sobie.

Książka ta składa się z 40 rozdziałów, które zostały barwnie i pomysłowo skonstruowane przez debiutującą autorkę w dziedzinie fantasy.

Polecam przeczytać tę książkę.
skomentuj opinię/recenzję [+]
Tracy Banghart - autor m.in.:
Produkty podobne:
Mały lord - okładka książki

Mały lord

Frances H. Burnett
Królowa ruin - okładka książki

Królowa ruin

Tracy Banghart
Nigdy nigdy - okładka książki

Nigdy nigdy

Jurek Zielonka