pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gotowi do zabawy? Bing Ruchome obrazki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Harper Collins Polska
Rok wyd.: 2023
Oprawa: twarda
Ilość stron: 10 s.
Wymiar: 170x170 mm
EAN: 9788327673572
ISBN: 978-83-2767-357-2
Data: 2023-04-13
pozycja niedostępna

Opis książki:

Wspólna zabawa to wielka rzecz! Dołącz do Binga i jego przyjaciół, którzy spędzają czas w przedszkolu. Odkryj ruchome elementy tej książki i baw się dobrze wraz z poruszającymi się postaciami. Bing gra w chowanego z Pando, zobacz, gdzie się ukryli. Pomóż Suli namalować tęczę i przekonaj się, kto straci równowagę podczas zabawy w muzyczne posągi. Ta książka to wspaniały pomysł na dobre rozpoczęcie każdego dnia i niezawodny sposób na zajęcie kilkulatka podczas podróży, w kolejce na poczcie albo w supermarkecie! Dzięki innowacyjnym ruchomym elementom mały czytelnik może w aktywny sposób dołączyć do zabawy z Bingiem i jego przyjaciółmi.

Oprócz ćwiczeń z zakresu motoryki małej, dodatkową atrakcję stanowią zadania na spostrzegawczość. Książka jest doskonała do ćwiczenia małych paluszków i rozbudzania dziecięcej ciekawości świata. Kartonowe, gładkie strony są wytrzymałe i odporne na zabrudzenia. Solidne wykonanie pozwoli maluchom dłużej cieszyć się zmieniającymi się elementami. Wszyscy miłośnicy Binga pokochają tę książkę pełną interaktywnej zabawy. W ofercie Wydawnictwa Harper Collins dostępne są również inne tytuły z Bingiem i jego przyjaciółmi.

Książka "Gotowi do zabawy? Bing Ruchome obrazki" - oprawa twarda - Wydawnictwo Harper Collins Polska. Książka posiada 10 stron i została wydana w 2023 r.