pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Geografia szczęścia. W poszukiwaniu najszczęśliwszych miejsc na świecie

Autor książki:

Eric Weiner

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Naukowe PWN
Rok wyd.: 2023
Oprawa: miękka
Ilość stron: 368 s.
Wymiar: 148x210 mm
EAN: 9788301233167
ISBN: 978-83-0123-316-7
Data: 2024-01-29
46.50 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

PODRÓŻ PO NAJSZCZĘŚLIWSZYCH MIEJSCACH NA ŚWIECIE
Co sprawia, że dany kraj uznawany jest za szczęśliwy Czego zazdrościmy mieszkańcom innych państw I czym właściwie jest szczęście W poszukiwaniu odpowiedzi na te pytania Eric Weiner - dziennikarz i wieloletni korespondent National Public Radio - odwiedza dziesięć krajów powszechnie uznawanych za najszczęśliwsze miejsca na świecie. W ciągu trwającej rok podróży dociera między innymi do Holandii, Tajlandii, Mołdawii, Wielkiej Brytanii, Indii, Szwajcarii i na Islandię. Dowiaduje się, na czym polega średniomądrość, co kryje się pod pojęciem zadowoszczęścia i dlaczego czasem najprostszym sposobem na osiągnięcie szczęścia jest... niemyślenie. Geografia szczęścia. W poszukiwaniu najszczęśliwszych miejsc na świecie to wyjątkowo barwny dziennik podróży, napisany z niezwykłym poczuciem humoru. To książka, która zachwyci nie tylko miłośników podróży, ale również wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji i odpowiedzi na najważniejsze pytania naszych czasów.

ERIC WEINER wielokrotnie nagradzany dziennikarz i autor bestsellerów przetłumaczonych na ponad 20 języków. Były korespondent National Public Radio oraz reporter The New York Times. Obecnie współpracuje między innymi z The Washington Post, BBC Travel i AFAR.

Książka "Geografia szczęścia. W poszukiwaniu najszczęśliwszych miejsc na świecie" - Eric Weiner - oprawa miękka - Wydawnictwo Naukowe PWN. Książka posiada 368 stron i została wydana w 2023 r. Cena 46.50 zł. Zapraszamy na zakupy!