pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gdzie śpiewają diabły

Autor książki:

Magdalena Kubasiewicz

Dane szczegółowe:
Wydawca: Uroboros
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 304 s.
Wymiar: 135x202 mm
EAN: 9788328057500
ISBN: 978-83-2805-750-0
Data: 2019-01-16
Cena wydawcy: 39.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Historie o więzi bliźniąt są mocno przesadzone, przynajmniej w ich przypadku. Trudno byłoby znaleźć dwie osoby różniące się od siebie bardziej niż Ewa i Piotr. On - twardo stąpający po ziemi. Ona - wiecznie bujająca w obłokach, pogrążona w swoich fantazjach. A jednak, choć Ewa zaginęła bez śladu już dziewięć lat temu, on nadal jej szuka i nie potrafi odpuścić.

Nieoczekiwanie w sprawie Ewy pojawia się nowy trop. Jej zdjęcie znaleziono w rzeczach Patrycji, dziewczyny zamordowanej w miasteczku gdzieś na końcu świata, do którego nie dotarła współczesna cywilizacja. Śledczy rozkładają ręce, ale Piotr bez chwili wahania wyrusza do Azylu, by wypytać miejscowych o siostrę.

Tyle że w Azylu nikt nie słyszał o Ewie. Mieszkańcy częstują go za to swoimi wersjami miejscowej legendy o Diable i jego czarownicy. Azyl przypomina miejsca z horroru: mała społeczność, mroczne sekrety i zmowa milczenia. A może Piotra tylko ponosi wyobraźnia? Co prawda nigdy nie grzeszył jej nadmiarem, ale? W takim miejscu jak to wszystko wydaje się możliwe.

Książka "Gdzie śpiewają diabły" - Magdalena Kubasiewicz - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo Uroboros. Książka posiada 304 stron i została wydana w 2019 r.