pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Gdzie jest happy end? Wielkie Litery
Tytuł książki:

Gdzie jest happy end? Wielkie Litery

Autor książki:

Krystyna Mirek

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edipresse Wielkie Litery
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
EAN: 9788381776516
Data: 2021-04-12
49.43 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Jest wiele rodzajów szczęśliwych zakończeń
Liwia prowadzi zupełnie zwyczajne życie. Mieszka w szarym domu, samotnie wychowuje córkę i pracuje w korporacji, wypełniając wciąż te same zestawienia. Niezwykłe ma tylko imię i marzenia, o których nikt nie wie. Nie spodziewa się większych zmian, sądzi, że wie wszystko o sobie i swojej rodzinie.

Wkrótce jej czterdzieste urodziny, marzy, żeby choć raz odbyły się inaczej. Zanosi się jednak na kolejną, przygotowaną przez jej mamę, oszczędną kolację.

Kilka dni przed tym wydarzeniem codzienną rutynę zaburza nadejście tajemniczej przesyłki. Jest to kosz pełen dorodnych jagód. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jej mama nagle zaczyna się zachowywać bardzo nieracjonalnie.

Ile wiemy o swoich rodzicach Kim byli, zanim się urodziliśmy Co sprawiło, że dziś bywają nadmiernie ostrożni, czasem smutni i nie zawsze wierzą w miłość Jak wielkie znaczenie dla każdego człowieka ma znajomość własnych korzeni
Liwia znajdzie odpowiedź na te pytania i choć do tej historii niełatwo będzie dopisać happy end, zrobi wszystko, by jej się udało.

Książka wydana w serii Wielkie Litery - w specjalnym formacie z dużą czcionką dla seniorów i osób słabowidzących.

Książka "Gdzie jest happy end? Wielkie Litery" - Krystyna Mirek - oprawa miękka - Wydawnictwo Edipresse Wielkie Litery. Książka posiada 320 stron i została wydana w 2021 r. Cena 49.43 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Krystyna Mirek - autor m.in.:
Produkty podobne:
Mentalista Pinetti - okładka książki

Mentalista Pinetti

Krzysztof Rejmer
Zranieni - okładka książki

Zranieni

H.M. Ward