pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Gdyby mi została tylko godzina życia
Tytuł książki:

Gdyby mi została tylko godzina życia

Autor książki:

Roger-Pol Droit

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Literackie, WL
Rok wyd.: 2014
Oprawa: twarda
Ilość stron: 148 s.
Wymiar: 130x205 mm
EAN: 9788308053812
ISBN: 978-83-0805-381-2
Data: 2014-09-25
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka książki - To, co nas dzieli
To, co nas dzieli 25.97 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Gdyby nie ty
Gdyby nie ty 25.62 zł pozycja dostępna!
okładka książki - Wiedziałam, że tak będzie
Wiedziałam, że tak będzie 9.86 zł pozycja dostępna!
Gdyby mi została godzina życia, tylko jedna godzina dokładnie, nieubłaganie, co bym z nią zrobił jakie wykonać czynności o czym myśleć, co odczuwać, czego chcieć jaki ślad za sobą zostawić spadł na mnie ten bardzo stary, ale i całkiem świeży problem ostatniej godziny, wziął się z otchłani wieków, wyłonił się dziś rano .

Każdy z nas z pewnością flirtował z tego rodzaju myślami. Roger Pol-Droit w książce Gdyby mi została tylko godzina życia proponuje nam przejmujące myślowe ćwiczenie. Bardziej pouczające niż wszystkie wykłady o filozofii razem wzięte. Jeśli mielibyście tylko chwilę na to, by sporządzić bilans życia, co uznalibyście wtedy za najistotniejsze Takich pytań nigdy dość.

Dla Rogera-Pol Droita gra to sprawa śmiertelnie poważna. Gdy pada pytanie: Co zrobiłbyś, gdyby została ci tylko godzina życia , nie zamierza dawać czytelnikowi ani minuty więcej na odpowiedź. W najnowszym dziele wyznaje między innymi, że on oddałby się pisaniu, czynności, która pozwala zachować pył chwili, nie omieszka jednak dodać, że miłość jest jedyną rzeczą na świecie, która jest czegoś warta .

Le Monde

Książka "Gdyby mi została tylko godzina życia" - Roger-Pol Droit - oprawa twarda - Wydawnictwo Literackie, WL. Książka posiada 148 stron i została wydana w 2014 r.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]