pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Gambit zabójcy

Autor książki:

Tony Kent

Dane szczegółowe:
Wydawca: Albatros
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 512 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788382154467
ISBN: 978-83-8215-446-7
Data: 2021-04-15
40.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Szczegóły
POWIEŚĆ DLA MIŁOŚNIKÓW KLASYCZNYCH THRILLERÓW SPISKOWYCH. ALE TAKŻE DLA FANÓW Lee Childa CZY NAJNOWSZYCH SERIALI SENSACYJNYCH, JAK HOMELAND.
Jeśli Robert Ludlum i John Le Carr urodziliby się kilkadziesiąt lat później i postanowili napisać wspólnie powieść, w której połączyliby tempo akcji tego pierwszego z dogłębną znajomością służb wywiadowczych tego drugiego, a do pożyczyli od Lee Childa Jacka Reachera i kazali mu przejść na ciemną stronę mocy może wyszłoby z tego coś przypominającego Gambit zabójcy
Płatny zabójca, który w jednym pakiecie łączy sprawność fizyczną, zimną obsesję, profesjonalne wyszkolenie i absolutny brak wyrzutów sumienia.
Agent brytyjskich służb wywiadowczych, który poza wszystkimi niezbędnymi umiejętnościami w swoim fachu ma jeszcze jeden atut: zna zabójcę, wie jak działa i myśli.
Ambitna dziennikarka, która w pogoni za gorącym tematem naraża się na śmiertelne niebezpieczeństwo.
Błyskotliwy adwokat, który będzie musiał powrócić do swojej szemranej przeszłości, żeby ochronić siebie i swoich bliskich.
Podczas uroczystości na londyńskim Trafalgar Square zamachowiec zabija jednego z czołowych brytyjskich polityków i rani byłego prezydenta USA, a pocisk snajpera odpowiedzialnego za zapewnienie bezpieczeństwa śmiertelnie godzi agentkę służb specjalnych.
Sprawa wywołuje kryzys polityczny, który grozi upadkiem rządu. Tymczasem agent Joe Dempsey i reporterka CNN, Sara Truman, niezależnie od siebie odkrywają, że kryje się za nią znacznie więcej, niż się na pozór wydaje więcej, niż skłonne są przyznać władze, które najwyraźniej mataczą. Zamach wygląda na część spisku, w który uwikłani są prominentni politycy i brytyjskie służby specjalne i może mieć katastrofalne skutki.
Wszystkie tropy prowadzą do Belfastu. I to w Irlandii rezegra się decydujące starcie.

Książka "Gambit zabójcy" - Tony Kent - oprawa miękka - Wydawnictwo Albatros. Książka posiada 512 stron i została wydana w 2021 r. Cena 40.53 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.