pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Gabinet zoologii

Autor książki:

Rachel Williams

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dwie Siostry
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 64 s.
Wymiar: 285x345 mm
EAN: 9788381502337
ISBN: 978-83-8150-233-7
Data: 2021-11-04
49.89  69.90  20.01 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Efektowny album o zwierzętach dziennych i nocnych w dziesięciu fascynujących miejscach na Ziemi. Spójrz przez kolorowe soczewki, aby odkryć ich sekrety!

Przyroda nigdy nie śpi! Kto budzi się o zmroku, a kto o świcie? Kto ma superczuły węch, a kto widzi w ciemnościach? Poznaj zwierzęta aktywne o różnych porach dnia i nocy i ich niezwykłe sposoby na przetrwanie w różnych środowiskach.

Kongijski las deszczowy, równina Serengeti, syberyjska tajga, dorzecze Gangesu i inne siedliska odsłonią przed tobą swoje tajemnice dzięki niezwykłym ilustracjom. Każda z nich skrywa trzy warstwy. Przez czerwony filtr zobaczysz zwierzęta, które prowadzą dzienny tryb życia, zielony ukaże świat roślinności, a niebieski pozwoli odkryć tajemnicze stworzenia aktywne nocą oraz o świcie i zmierzchu.

Książka składa się z dziesięciu rozdziałów prezentujących poszczególne ekosystemy. W każdym znajduje się opis danego środowiska, czarno-biały przewodnik po występujących w nim gatunkach zwierząt oraz duże barwne ilustracje do oglądania przez kolorowe filtry.

„Gabinet zoologii” to fascynująca wyprawa przez różne kontynenty oraz mnóstwo ciekawych wiadomości o strategiach zwierząt, które wybrały do życia światło dnia albo mroki nocy.

Książka "Gabinet zoologii" - Rachel Williams - oprawa Twarda - Wydawnictwo Dwie Siostry. Książka posiada 64 stron i została wydana w 2021 r. Cena 49.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]