pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Funia i znikajacy las. Przygód w bród. Już czytamy

Autor książki:

Mirosława Kwiecińska

Dane szczegółowe:
Wydawca: AWM
Rok wyd.: 2019
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 200x200 mm
EAN: 9788380363656
ISBN: 978-83-8036-365-6
Data: 2019-02-26
Cena wydawcy: 7.64 złpozycja niedostępna

Opis książki:


POUCZAJĄCA HISTORIA O NIEDŹWIADKU – ciekawa treść z przesłaniem angażuje do lektury PIĘKNE, PRZYJAZNE ILUSTRACJE – świetnie oddają przeżycia i emocje bohaterów Książka do SAMODZIELNEGO CZYTANIA – dostosowana do PERCEPCJI DZIECKA
Czy Funia znajdzie swoje nowe miejsce na Ziemi? Książka przedstawia przygody NIEDŹWIADKA FUNI, który wraz z mamą i bratem jest zmuszony opuścić znikający las i poszukać innego miejsca do życia. W czasie wędrówki trzy niedźwiedzie natrafiają na wiele TRUDNOŚCI, które pokonują dzięki SILNEJ WOLI, ODWADZE i WZAJEMNEMU WSPARCIU.

Historię w sugestywny sposób oddają BOGATE, PEŁNE CIEPŁA ILUSTRACJE. Pozwalają one młodym czytelnikom lepiej UTOŻSAMIĆ SIĘ z bohaterami książki i UWRAŻLIWIAJĄ NA LOS ZWIERZĄT.

Publikacja jest przeznaczona dla dzieci, które ćwiczą umiejętność SAMODZIELNEGO CZYTANIA. CIEKAWA FABUŁA w parze z WARTKĄ AKCJĄ zachęcają do lektury początkujących czytelników. Przyswojenie treści ułatwiają zastosowanie PROSTEGO, a jednocześnie BARWNEGO SŁOWNICTWA i podział tekstu na KRÓTKIE, PRZYSTĘPNE PARTIE.

Dzięki PYTANIOM zawartym na końcu książki rodzic lub samo dziecko może sprawdzić, czy udało się zapamiętać przebieg akcji.

Książka
• zawiera HISTORYJKI Z MORAŁEM
• uczy SZACUNKU DO ZWIERZĄT
• rozwija EMPATIĘ
• BAWI, WZRUSZA, ZACIEKAWIA
• zachęca DO SAMODZIELNEGO CZYTANIA
• jest dostosowana DO MOŻLIWOŚCI PERCEPCYJNYCH DZIECKA
• wzbogaca SŁOWNICTWO
• kształtuje POCZUCIE ESTETYKI
Patronat: Miasto dzieci, TVP ABC
PRZYGÓD W BRÓD. JUŻ CZYTAMY!
W skład serii wchodzą PEŁNE DYNAMIZMU opowieści o ZWIERZĘTACH, zarówno dzikich, jak i domowych. Przygody bohaterów są pretekstem do przekazania waż-nych WARTOŚCI, takich jak umiejętność POKONYWANIA PROBLEMÓW czy SZACUNEK do każdej żywej istoty. Jednocześnie książki stanowią idealną pomoc do nauki SAMODZIELNEGO CZYTANIA.

Książka "Funia i znikajacy las. Przygód w bród. Już czytamy" - Mirosława Kwiecińska - oprawa Miękka - Wydawnictwo AWM. Książka posiada 32 stron i została wydana w 2019 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]