pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Frankenstein z podręcznym słownikiem angielsko-polskim
Tytuł książki:

Frankenstein z podręcznym słownikiem angielsko-polskim

Autor książki:

Mary Shelley

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ze Słownikiem
Rok wyd.: 2016
Oprawa: miękka
Ilość stron: 460 s.
Wymiar: 146x211 mm
EAN: 9788365646125
ISBN: 978-83-6564-612-5
Data: 2017-07-28
39.26 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Powieść Frankenstein, or the Modern Prometheus z podręcznym słownikiem angielsko-polskim (Frankentein), uznana jako prekursor gatunku Science Fiction, została opublikowana w 1818 roku w Anglii przez niespełna 21 letnią wówczas Mary Shelley. Akcja powieści, która doczekała się wielu adaptacji filmowych, rozgrywa się pod koniec XVIII w. w Europie oraz na Oceanie Arktycznym. Statek angielskiego żeglarza Roberta Waltona zostaje uwięziony pośród arktycznych lodów. Pewnego dnia zauważa on wycieńczonego rozbitka, który na saniach dociera do statku. Przybyszem okazuje się Wiktor Frankenstein. Gdy bohater odzyskuje siły, rozpoczyna swą niesamowitą opowieść o dziele swego życie - usiłowania rozwikłania zagadki życia i śmierci. Frankenstein próbuje stworzyć w swoim labolatorium idealną istotę. Niestety ekperyment kończy się tragicznie a stworzona przez niego istota zwraca się przeciwko niemu.

Książka "Frankenstein z podręcznym słownikiem angielsko-polskim" - Mary Shelley - oprawa miękka - Wydawnictwo Ze Słownikiem. Książka posiada 460 stron i została wydana w 2016 r. Cena 39.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Mary Shelley - autor m.in.:
Produkty podobne:
Frankenstein z angielskim. Najsłynniejsza - okładka książki
Frankenstein z angielskim. Najsłynniejsza powieść... Marta Fihel, Dariusz Jemielniak, Grzegorz Komerski, Maciej Polak, Mary Shelley