pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Franciszek od Brata Alberta

Dane szczegółowe:
Wydawca: Fundacja Przyjaciół Fundacji św. Brata Alberta
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 164 s.
Wymiar: 140x200 mm
EAN: 9788394997403
ISBN: 978-83-949974-0-3
Data: 2018-01-12
7.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Kardynał Franciszek Macharski - przez lata jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich duchownych, człowiek wielkiego formatu, który stał się legendą wyrosłą z innych wielkich postaci - święcenia kapłańskie odbierał z rąk kard. Adama Stefana Sapiehy, zaś święcenia biskupie z rąk św. Jana Pawła II.

Biograficzna książka ks. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego napisana jest w żywym, porywającym stylu. Ów autorski szkic do portretu kardynała wzbogacony został licznymi anegdotami i wspomnieniami. Rzetelna faktografia połączona z opisem wydarzeń, których autor był świadkiem lub wie o nich z pierwszej ręki, dają czytelnikom szalenie ciekawą lekturę o niezwykłej postaci żyjącej w przełomowych czasach. Wielką wartością książki jest odkrycie przed czytelnikiem mniej znanej twarzy kard. Macharskiego; jego działalności na rzecz Fundacji im. Brata Alberta zajmującej się opieką nad osobami niepełnosprawnymi oraz angażowaniem się w sprawy ludzi dotkniętych ciężkimi chorobami.

Książka "Franciszek od Brata Alberta" - ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski - oprawa miękka - Wydawnictwo Fundacja Przyjaciół Fundacji św. Brata Alberta. Książka posiada 164 stron i została wydana w 2018 r. Cena 7.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.