pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Flashpoint. Punkt krytyczny

Autor książki:

Geoff Johns, Andy Kubert

Dane szczegółowe:
Wydawca: Egmont
Rok wyd.: 2016
Oprawa: Twarda z obwolutą
Ilość stron: 180 s.
Wymiar: 180x275 mm
EAN: 9788328116948
ISBN: 978-83-2811-694-8
Data: 2016-06-12
67.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Flashpoint - Punkt krytyczny,opowieść o Flashu, najszybszym człowieku na świecie, zapoczątkowała nowy etap popularności tego nieco zapomnianego superbohatera.

Młodzieniec Barry Allen ma dziwne wspomnienia - zdaje mu się, że był Flashem, ale nikt z jego otoczenia nie kojarzy takiej postaci. Co więcej, jego ukochana żona okazuje się narzeczoną kogoś innego, a matka wciąż żyje, choć przecież umarła wiele lat temu. Z kolei superłotr Mister Freeze jest ulubieńcem ludzi, którzy z szacunkiem nazywają go Obywatelem Chłodem. No i nie istnieje Superman... Barry czuje się jak we śnie, bo niby żyje w świecie, który pamięta, ale jest to świat zupełnie inny. Postanawia dociec prawdy, a ma nadzieję, że pomoże mu w tym jedyny człowiek, który ostał się z dawnej rzeczywistości - Batman. Tyle że nawet Batman okazuje się jakiś dziwny... Tak rozpoczyna się historia poszukiwania przez Allena własnej tożsamości i prawdy o świecie. Śledztwo doprowadzi go do niezwykłych i bolesnych wniosków. Kto tak naprawdę jest winien przemianie rzeczywistości?
Opowieść została napisana przez uznanego scenarzystę komiksowego i filmowego Geoffa Johnsa (m.in. Batman, Superman, Green Lantern), a narysowana przez członka słynnego komiksowego klanu Kubertów, Andy ego (Batman, Iron Man, Origin, JLA).

Książka "Flashpoint. Punkt krytyczny" - Geoff Johns, Andy Kubert - oprawa Twarda z obwolutą - Wydawnictwo Egmont. Książka posiada 180 stron i została wydana w 2016 r. Cena 67.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.