pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Finansowy potwór z Jekyll Island

Autor książki:

G. Edward Griffin

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wektory
Rok wyd.: 2012
Oprawa: twarda
Ilość stron: 540 s.
Wymiar: 160x235 mm
EAN: 9788360562604
ISBN: 978-83-6056-260-4
Data: 2012-07-24
49.55  73.00  23.45 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Finansowy potwór z Jekyll Island - G. Edward Griffin - opis książki:

Skąd pochodzą pieniądze Kto je tworzy To książka, w której znajdziesz pełen zasób wiadomości o wielkiej iluzji zwanej pieniądzem. Nudny temat Tylko poczekaj! W ciągu pięciu minut wciągniesz się w wywiadowczy kryminał, którym ta historia jest w rzeczywistości. To książka o najbardziej rażącym przekręcie w historii. Znajdziesz tu wszystko: przyczyny wojen, inflacji, depresji, pomyślności. Twój światopogląd się zmieni. Mówiąc najprościej: to może być najważniejsza pozycja o wydarzeniach w świecie jakąkolwiek przeczytasz.

Wspaniała analiza zasługująca na uwagę. Przygotuj swój umysł na podróż w czasie .

Ron Paul, członek kongresu, House Banking Committee To, co każdy potrzebuje wiedzieć o władzy banku centralnego. Pasjonująca przygoda i podróż do tajnego świata międzynarodowego kartelu bankowości .

Mark Thornton, Profesor Ekonomii, Auburn University; Coordinator Academic Affairs, Ludwig von Mises Institut Wielkie osiągnięcie - pociąg załadowany trudną historią, dobrze zorganizowaną i napisaną w tak zrelaksowanym i łatwym stylu, że zostałem zniewolony. Nie mogłem przestać czytać .

Dan Smoot Wydawca/Edytor, Dan Smoot Report Jako bankier i prezes banku, myślałem, że dobrze rozumiem Rezerwę Federalną. Ale ta książka zmieniła sposób, w jaki obecnie patrzę na cały nasz system monetarny .

Marilyn Mac Gruder Barnwall Grand Junction, Colorado

Książka „Finansowy potwór z Jekyll Island” - oprawa twarda - Wydawnictwo Wektory. Książka posiada 540 stron i została wydana w 2012 r. Cena 49.55 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o książce "Finansowy potwór z Jekyll Island"
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Złoty spisek - okładka książki
Złoty spisek Ferdinand Lips
Produkty podobne:
Wyspa klucz - okładka książki
Wyspa klucz Małgorzata Szejnert
Finanse. Zarys wykładu - okładka książki
Finanse. Zarys wykładu Wiesław Szczęsny