pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Fifidasie bajki Małgosi

Autor książki:

Małgorzata Hofmańska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Rozpisani
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 78 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788395385605
ISBN: 978-83-9538-560-5
Data: 2019-05-09
Cena wydawcy: 30.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Bajki terapeutyczne powstały z myślą o dziciach 3-9 lat, a ich celem jest zredukowanie lub wyeliminowanie lęków. Pomagają one dziecku w trudnych i niezrozumiałych sytuacjach. Bajki ukazują mu świat, który rozumie i z którym się utożsamia.

Opowiadania zawarte w tej książce mają określony cel. Intencją autorki było przygotowanie bajek, które będą pomagały, wspierały i uczyły dzieci, jak radzić sobie z problemami i lękami. Uczą one innego sposobu myślenia, a co za tym idzie samodzielnego działania i odkrywania sposobów na przezwyciężanie własnych lęków.

Stymulują rozwój emocjonalny dziecka oraz wzbogacają jego wiedzę o trudnych, ale możliwych do rozwiązania sytuacjach.

Własne doświadczenie autorki wskazuje, że bajka terapeutyczna jest jednym z najlepszych narzędzi w przezwyciężaniu strachu u dziecka i radzeniu sobie z przeciwnościami. Dlatego zachęca wszystkich rodziców, nauczycieli i dzieci do ich lektury.

Małgorzata Hofmańska, rocznik 1964, z 35-letnim stażem pracy jako nauczyciel w przedszkolu. Babcia dwóch wspaniałych chłopców, Filipa i Adasia. Miłośniczka zwierząt, niosąca pomoc w każdy możliwy sposób, a także organizatorka akcji charytatywnych na ich rzecz.

Swoje życie zawodowe związała z dziećmi. Świat dziecięcej wyobraźni, niezwykłych radości, problemów i lęków zna doskonale, gdyż to właśnie dzieci wprowadzają ją bezustannie w meandry swoich tajemnic, obaw i wątpliwości. Praca zawodowa zdopingowała ją do napisania bajek, które pozwalają na odczarowywanie zakamarków dziecięcej duszy.

Książka "Fifidasie bajki Małgosi" - Małgorzata Hofmańska - oprawa miękka - Wydawnictwo Rozpisani. Książka posiada 78 stron i została wydana w 2019 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]