pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Felek i Tola i burza

Autor książki:

Sylvia Vanden Heede

Dane szczegółowe:
Wydawca: Dwie Siostry
Rok wyd.: 2021
Oprawa: twarda
Ilość stron: 14 s.
Wymiar: 235x315 mm
EAN: 9788381502030
ISBN: 978-83-8150-203-0
Data: 2021-03-18
24.13 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Nad lasem Felka i Toli rozpętuje się burza? Nowe przygody znanych i lubianych zwierzęcych bohaterów w wersji dla najmłodszych.

W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zajączka Tola.

Pewnego popołudnia ich sąsiad, puchacz Henio, próbuje napisać wiersz. To niełatwa sztuka - trzeba się solidnie nagłowić. A tu jeszcze nadciąga burza! Jak się skupić na rymach, gdy grzmi i błyska?
Przyjaciele chronią się w przytulnej norce Felka i Toli. Razem na pewno coś wymyślą!
Znacie i lubicie Felka i Tolę? Teraz będą się mogli z nimi zaprzyjaźnić także młodsi siostra i brat. Krótki tekst i duże ilustracje nie pozwolą maluchom się znużyć, kartonowe strony wytrzymają nawet najbardziej intensywną lekturę. A starsi wielbiciele lisa łakomczucha i roztropnej zajączki pewnie też chętnie dowiedzą się, jak to było, gdy puchacz Henio dopiero wprowadzał się do dziupli drzewa po sąsiedzku.

Polecamy także pozostałe tomy dla najmłodszych: Felek i Tola i nowy sąsiad, Felek i Tola i balon Henia oraz Felek i Tola i urodziny Henia, a także tomy dla nieco starszych czytelników: Felek i Tola, Do zobaczenia, Felku i Tolu, Felek i Tola na wyspie oraz Felek i Tola i porywacze.

Książka "Felek i Tola i burza" - Sylvia Vanden Heede - oprawa twarda - Wydawnictwo Dwie Siostry. Książka posiada 14 stron i została wydana w 2021 r. Cena 24.13 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.