pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi

Autor książki:

Christian Falk

Dane szczegółowe:
Wydawca: Otwarte
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Twarda
Ilość stron: 432 s.
Wymiar: 140x215 mm
EAN: 9788381350952
ISBN: 978-83-8135-095-2
Data: 2021-05-06
Cena wydawcy: 44.19 złpozycja niedostępna

Opis książki:

W mojej sportowej karierze rozmawiałem z wieloma dziennikarzami. Christian Falk to świetny dziennikarz sportowy – nie tylko

doskonale potrafi oddać piłkarskie emocje, ale jest też bardzo rzetelny i pełen prawdziwej pasji, takiej żarliwej miłości do piłki, jaka łączy wszystkich fanów tego sportu.

Robert Lewandowski

Od ponad dwudziestu lat jako dziennikarz sportowy zajmuję się Bayernem i reprezentacją narodową Niemiec. Miałem okazję obserwować złotą erę Bayernu Monachium, podziwiać grę i kariery utalentowanych piłkarzy: Bastiana Schweinsteigera, Philippa Lahma, Lukasa Podolskiego czy Roberta Lewandowskiego.

Dobrze wiem, co czuje człowiek, na którego wrzeszczy menedżer klubu. Znam uczucie lepkości, jakie pojawia się, gdy jakaś gwiazda Bayernu zgotuje ci prysznic z piwa, i gdy Franck Ribéry z ciebie żartuje. Przekonałem się też, że nie uciekniesz przed kąpielą, jeśli Lukas Podolski będzie chciał cię wrzucić do basenu.

Christian Falk

Christian Falk śledził moją karierę, odkąd zacząłem trenować jako zawodowy piłkarz. To prawda, że nasze opinie często bardzo się różniły. Ale tak właśnie kłócą się Bawarczycy.

Bastian Schweinsteiger

Falk i ja zawsze mieliśmy ze sobą dobry i profesjonalny kontakt. Znamy się od ponad szesnastu lat i to oczywiste, że czasami różnimy się w ocenie jego pracy reporterskiej, taka jest cena tego biznesu. A czasami żartujemy, jak na przykład wtedy, gdy wrzuciłem go do basenu.

Lukas Podolski

Książka "FC Bayern. Nieopowiedziane historie piłkarskiej superpotęgi" - Christian Falk - oprawa Twarda - Wydawnictwo Otwarte. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2021 r.