pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Książki »
»
Ewangelia według św. Marka Katolicki Komentarz do Pisma Świętego
Tytuł książki:

Ewangelia według św. Marka Katolicki Komentarz do Pisma Świętego

Autor książki:

Mary Healy

Dane szczegółowe:
Wydawca: W Drodze
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 432 s.
EAN: 9788379062805
ISBN: 978-83-7906-280-5
Data: 2020-04-01
45.31  54.90  9.59 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Ewangelia według św. Marka Katolicki Komentarz do Pisma Świętego - opis książki:

Marek pisze w sposób mający być dla czytelników zaproszeniem do podjęcia tej samej przygody, której doświadczyli zarówno on, jak i pierwsi uczniowie Jezusa: przygody polegającej na spotkaniu Pana, na dojrzewaniu do wiedzy o Jego prawdziwej tożsamości oraz na oddaniu Mu całego swojego życia. Właściwie nie da się czytać Ewangelii Marka z pozycji neutralnego obserwatora. Ewangelista na każdym kroku zaprasza czytelników, by ujrzeli samych siebie w uczniach, w tłumach garnących się do Jezusa w poszukiwaniu uzdrowienia czy w innych postaciach z tej opowieści. (fragment Wstępu)
Seria Katolicki Komentarz do Pisma Świętego adresowana jest zarówno do duszpasterzy, jak i osób szukających pomocy w osobistej lekturze Nowego Testamentu. Kolejne tomy zostały opracowane przez teologów i biblistów łączących wiedzę z umiejętnością przystępnego przekazu. Wychodząc od współczesnych badań biblijnych i Tradycji, seria pozwala zgłębiać Pismo Święte w kontekście życia codziennego i jego związków z liturgią oraz nauczaniem Kościoła.

Książka "Ewangelia według św. Marka Katolicki Komentarz do Pisma Świętego" - Mary Healy - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawnictwo W Drodze. Książka posiada 432 stron i została wydana w 2020 r. Cena 45.31 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]