pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ewangelia Jezusa Chrystusa

Autor książki:

Paul Washer

Dane szczegółowe:
Wydawca: MW
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 52 s.
Wymiar: 205x135 mm
EAN: 9788395718335
ISBN: 978-83-9571-833-5
Data: 2022-01-18
11.01  12.54  1.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Krótka i zwięzła lektura na temat tego czym jest Ewangelia. Jest ona doskonałym narzędziem ewangelizacyjnym dla sympatyków kościołów protestanckich i osób, które dopiero odkrywają Dobrą Nowinę.
Dzieki lekturze tej książeczki czytelnicy zyskaja biblijna perspektywe na to, czym jest dobra nowina o Jezusie. Analizujac werset po wersecie, Washer opisuje swieta nature Boga, ludzki problem grzechu, a takze Boze rozwiazanie tego problemu rozwiazanie, ktorego sednem jest odkupiencze dzieło smierci i zmartwychwstania Jezusa, dostepne dla wszystkich, ktorzy wierza i pokutuja. Jesli interesuja cie podstawowe prawdy Ewangelii albo znasz kogos, kto szuka prawdy o Chrystusie, ten krotki, ale tresciwy esej o najwspanialszej nowinie, jaka kiedykolwiek usłyszał swiat, jest własnie tym, czego potrzebujesz.
Nie ma nic piekniejszego od Ewangelii dobrej nowiny o tym, ze Bog zbawia grzesznikow dzieki Jezusowi Chrystusowi. Nie ma nic gorszego od fałszywej ewangelii. Bez ustanku zwracajac nasze oczy ku Słowu Bozemu, Paul Washer prowadzi nas krok po kroku do odkrycia, kim jest Bog, kim jestesmy my sami i w jaki sposob mozemy zyc z Bogiem teraz i na wieki. Ta książka to lekarstwo dla grzesznika i pokarm dla swietego.

Książka "Ewangelia Jezusa Chrystusa" - Paul Washer - oprawa miękka - Wydawnictwo MW. Książka posiada 52 stron i została wydana w 2020 r. Cena 11.01 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]