pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Tytuł książki:

Ewangelia Absencji Istnienia

Autor książki:

Arkadiusz Kiński

Dane szczegółowe:
Wydawca: Manufaktura Słów
Rok wyd.: 2018
Oprawa: miękka
Ilość stron: 94 s.
Wymiar: 125x195 mm
EAN: 9788394849276
ISBN: 978-83-9484-927-6
Data: 2018-08-16
Cena wydawcy: 22.00 złpozycja niedostępna

Opis książki:

"Arkadiusz Kiński dał mi się poznać jako wrażliwy człowiek z otwartym umysłem. Spotkaliśmy się akurat w momencie, w którym moja potrzeba wyrażania uczuć stała się tak duża, że zacząłem doświadczać otwarcia serca większego niż kiedykolwiek wcześniej. Było to na tyle mocne, że ogrom energii popłynął poprzez moje piosenki. Dlatego też doskonale rozumiem jego potrzebę wyrazu i czuję ją w jego poezji. Jestem fanem czucia. Myślę, że Arek też".

- Jan "Jahlove" Pęczak (T.Love)
"W czasach gdy każdy, kto napisze wiersz, nazywa siebie poetą; gdy portale społecznościowe są pełne "literaturoznawców", znających się na wszystkim; w czasach, gdy osób piszących poezję i prozę jest więcej niż ją czytających, niezwykle trudno zostać poławiaczem pereł. [...] Dlatego też należy docenić i nieść dalej tę poezję, która nie jest tylko składanką liter w słowa nic nie znaczące. Należy docenić to, co niesie przesłanie. [...] Spotkanie z poezją Kińskiego przypomina mi rozmowę z ojcem, matką bądź też serdecznym przyjacielem, który z miłością największej prawdy wyświetla slajdy z naszego życia - zarówno te, które kładą się cieniem, jak i te, które ogrzewają dobrem, zrozumieniem i akceptacją, jak ogień z kominka w mroźną noc".

- Fragment wstępu Moniki Sawickiej

Książka "Ewangelia Absencji Istnienia" - Arkadiusz Kiński - oprawa miękka - Wydawnictwo Manufaktura Słów. Książka posiada 94 stron i została wydana w 2018 r.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]