pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Escape Book Klątwa faraona. Zgaduj rozwiązuj wydostań się

Autor książki:

Tecnoscienza

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bookolika
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 210x297 mm
EAN: 9788396278913
ISBN: 978-83-9627-891-3
Data: 2021-12-14
17.77 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis książki:

Mark i Fatima jadą z profesorem Piramidowskim do Egiptu. W czasie, gdy on prowadzi wykopaliska i szuka grobowca Tutenchamona, dzieci znajdują tajemne przejście, które prowadzi je wprost do spotkanie z mumią. Mumia ożywa i podpowiada dzieciom jak mogą się wydostać z piramidy. Stawia jednocześni przed nimi kolejne zadania.

Historia przeplatana jest ponad dwudziestoma zadaniami, które należy rozwiązać razem z bohaterami. Chcąc poznać kolejne losy Marka i Fatimy w labiryncie piramidy, czytelnik zmierzy się z liczeniem, porównywaniem, odnajdywaniem ścieżki w labiryncie, odczytywanie znaków itp.

Escape Books to połączenie książki przygodowej oraz gry typu Escape. Bohaterowie Marc i Fatima, trafiają przypadkowo w miejsce, które okazuje się być początkiem ekscytującej przygody. Miejsce to jest pełne zagadek i pułapek. Chcąc wydostać się z labiryntu i wrócić do domu, dzieci muszą odpowiadać na pytania i rozwiązywać zadania oraz zagadki. Czytelnik pomaga im w rozwiązywaniu zadań inspirowanych tematem przewodnim książki. Trzeba wykazać się sprytem, spostrzegawczością, umiejętnością liczenia i porównywania. Pomoce do znalezienia rozwiązań należy samodzielne wyciąć ze stron na końcu książki. Niektóre z nich wymagają naklejenia naklejek zgromadzonych w specjalnym arkuszu.

Książka "Escape Book Klątwa faraona. Zgaduj rozwiązuj wydostań się" - Tecnoscienza - oprawa miękka - Wydawnictwo Bookolika. Książka posiada 56 stron i została wydana w 2021 r. Cena 17.77 zł. Zapraszamy na zakupy!