pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Encyklopedia Pink Floyd

Autor książki:

Vernon Fitch

Dane szczegółowe:
Wydawca: KAGRA
Rok wyd.: 2003
Oprawa: miękka
Ilość stron: 468 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788387598822
ISBN: 83-8759-871-2
Data: 2008-12-03
49.79 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Encyklopedia Pink Floyd jest dogłębną pracą, w której zamieszczono wszystkich ludzi, miejsca i wydarzenia historyczne związane z zespołem Pink Floyd.
Zamieszczono w niej wszelkie powiązania z innymi zespołami, obecne w trakcie całej działalności grupy, począwszy od The Abdabs a skończywszy na Zee.
Encyklopedia Pink Floyd to książka, którą powinien posiadać każdy fan tego zespołu.
Zawartość: Encyklopedia Pink Floyd - z tego unikalnego, encyklopedycznego zbioru dowiemy się o ludziach, miejscach i przedmiotach związanych zarówno z Pink Floyd jak i jego członkami.
Daty koncertów Pink Floyd - dzięki spisowi wszystkich koncertów zespołu na przestrzeni ponad trzydziestu lat, część ta ukaże nam całą historię występów Pink Floyd.
Daty koncertów solowych - poszerzą naszą wiedzę na temat koncertów grupy o pełny spis występów solowych Syda Baretta, Davida Gilmoura, Nicka Masona, Rogera Watersa i Richarda Wrighta zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu współpracy z zespołem.
Spis sprzętu - z części tej dowiemy się, jakiego sprzętu członkowie Pink Floyd używali na przestrzeni wszystkich lat. Poznamy modele gitar, wzmacniaczy, instrumentów klawiszowych, zestawów perkusyjnych, sprzętu nagłośnieniowego i efektów specjalnych, które wykorzystywali w trakcie licznych tras i koncertów.
Zagadka Publiusa - zbadamy historię tajemniczej zagadki Publiusa, poznając jej źródła, różne teorie i prawdziwe wiadomości zamieszczane przez niego w Internecie.
O autorze: Vernon Fitch jest historykiem muzycznym, którego specjalność to Pink Floyd oraz progresywne zespoły rockowe z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Stworzył on i prowadzi ciągle poszerzające się archiwum The Pink Floyd Archives, w którym zawarł materiały dokumentujące prace zespołu.

Książka "Encyklopedia Pink Floyd" - Vernon Fitch - oprawa miękka - Wydawnictwo KAGRA. Książka posiada 468 stron i została wydana w 2003 r. Cena 49.79 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.