pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Emocje życia

Autor książki:

Edyta Malczewska

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf
Rok wyd.: 2016
Oprawa: twarda
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788378564171
ISBN: 978-83-7856-417-1
Data: 2016-02-12
Cena wydawcy: 39.99 złpozycja niedostępna

Opis książki:

Edyta Malczewska - z wykształcenia ekonomistka. Absolwentka szkoły reklamy oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Przedsiębiorczości.

Obraz emocji życia, który został pokazany w książce, to mała garstka tego, z czym człowiek żyję i boryka się na co dzień. To ludzkie zachowania, decyzje i rozczarowania. To miłość i śmierć, odwaga i strach, przyjaciel i wróg, zdrada i fałsz. Autorka w swoich utworach podejmuje między innymi próbę, aby przekonać czytelnika, że samobójstwo to bezsensowna śmierć i nie wolno się na nią zgadzać.

Tłumaczy, że często, gdy nie możemy dogonić własnego szczęścia i pragnień, to winy należy szukać w samym sobie. Porusza tematy, które zawsze będą towarzyszyć nam w życiu, czy tego chcemy, czy nie, a z którymi musimy nauczyć się żyć.

Warto spojrzeć na historię innych ludzi, wyciągnąć z nich mądre wnioski i rozpalić w sobie te emocję, które pozwolą zamknąć zły rozdział w życiu, by w końcu zacząć oddychać pełną piersią.

Czasem wystarczy jeden mądry człowiek, jedno mądre zdanie, by druga osoba pogodniej spojrzała na siebie i obudziła w sobie lub w drugim człowieku ten uśpiony sens życia, który leży zakurzony i zapomniany na dnie niejednego serca.

Emocje, które targają człowiekiem, mają potężną moc, mogą zabić i zniszczyć lub wznosić na wyżyny. Wybór należy do każdego z nas.

Książka "Emocje życia" - Edyta Malczewska - oprawa twarda - Wydawnictwo Poligraf. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2016 r.

Ocena: 5 (z 3 ocen)
kolorkolorkolorkolorkolor

Opinie/recenzje:

Autor: Hania; Ocena: 5 pkt.; Data: 2016-06-24 ; Zobacz regulamin pkt 2.5
Bardzo dobra książka. Pełna wzruszeń i życiowej prawdy.Polecam każdemu do przeczytania. Wiersze są cudowne,czyta się je lekko i bardzo przyjemnie.