pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Tytuł książki:

Elementarz 4-latka. Wielka Akademia

Dane szczegółowe:
Wydawca: Bookolika
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 96 s.
Wymiar: 07x240 mm
EAN: 9788396278951
Data: 2022-03-09
17.95 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis książki:

Edukacja i zabawa w formie książek aktywnościowych, wprowadzających i utrwalających wiedzę. Elementarze z tej serii dostarczają mądrą aktywność dzieci 2,3,4 i 5-letnich. Są wsparciem dla rodziców, w motywowaniu dziecka do poznawania, sprawdzania, odpowiadania na pytania. Pomoc dla tych, którym zależy na postępach ich pociech i radosnego przygotowaniu ich do dalszego rozwoju szkolnego.

W ramach serii znajdują się tytuły rozwijające: logiczne myślenie, ćwiczenia na koncentrację i koordynację, ćwiczenia na poszerzanie zasobu słów, ćwiczenia na wypowiadanie się, nauka orientacji przestrzennej, kształtów, kolorów, zdrowego żywienia, zasad higieny.

Seria pozwala dzieciom w wieku przedszkolnym na pożyteczne spędzenie czasu w domu, w przedszkolu, na wakacjach, w czasie podróży. Jest wsparciem dla opiekunów, rodziców, dziadków.

Zadania i ćwiczenia dostosowane zostały do potrzeb poznawczych 4-latka. Na każdej stronie znajduje się ilustracja i zadanie do wykonania. Polecenia poprzedzone są pytaniami motywującymi dziecko do znalezienia na ilustracji odpowiedzi, ćwiczenia ręki, opowiedzenia o tym co widzi, użycia kredki określonego koloru, rysowania, uzupełnienia obrazka naklejką, porównywania, odnajdywania detali, nazywania kształtów, prostego liczenia, śledzenia wzrokiem, odwzorowania linii, połączenia elementów.

W książce znajdują się dodatkowo naklejki-nagrody, do przyklejenia na stronie po zrealizowaniu zadania, a na końcu dyplom za naukę.

Zakres tematyczny zadań: pory roku, poznawanie zwierząt, zabawa w domu i na placu zabaw, życie na wsi, przyjęcie urodzinowe, rośliny, nauka higieny, warzywa i owoce, zdrowe jedzenie, zawody (lekarz, strażak, weterynarz), pojazdy, morze i plaża, ubiór,
przeciwieństwa, liczby w zakresie do 5, podstawowe litery w formie uproszczonej.

Książka "Elementarz 4-latka. Wielka Akademia" - oprawa miękka - Wydawnictwo Bookolika. Książka posiada 96 stron i została wydana w 2022 r. Cena 17.95 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.